[Satyra:] Rusza Loża Szyderców Disco Polo [odc. 1]!

Loza Szydercow Disco Polo HD
 

Startujemy z nową edycją artykułów z serii LOŻA SZYDERCÓW DISCO POLO! Jest to próba humorystycznego zmierzenia się z rzeczywistością, jaka nas otacza. Mowa tu o premierach teledysków, utworów, niektórych wydarzeniach, informacjach z branży. Ma być przaśnie, prześmiewczo, z kopytem i bez litości!

Seria ta, publicystyczna, satyryczna, ma stanowić przeciwwagę dla artykułów na stronie IDP, które doceniają twórczość muzyków i wykonawców disco polo i dance. Tam jest całkiem na poważnie, tu – totalnie na żarty, choć, kto wie, może się niektórzy obrażą!

Śmiech, jak wiemy, ma nie tylko działanie terapeutyczne, ale i takie, które wskazuje pewne niedoskonałości i zawiera w sobie cichą sugestię do zmian na lepsze. I po to tu jesteśmy – by przez śmiech zmieniać na lepsze!

W pierwszym odcinku przedstawiamy TOP 3 Loży Szyderców Disco Polo!

3
Jeszcze się nie ukazał zapowiadany klip od Marcina Siegieńczuka, a już wzbudza sensację! Mowa tu o materiale making of z planu zdjęciowego do utworu “Yabadabadoo”!

Marcin śmiać się potrafi, o czym wiemy po premierze teledysku do piosenki “Wielkie jaja (Grande Cojones)” z grudnia ub.r.

Teraz, ośmielony profesor Top La La La powraca do naprawdę zamierzchłego źródłosłowu i cofa się w swoich wywodach aż do czasów prehistorycznych! A tam czekają na nas Flinstonowie, Wilma, Fred i … Marcin, człowiek, z którego śmiać się już nawet nie potrafimy, przecieramy oczy ze zdziwienia, łapiemy za maczugi i czekamy, tak z partyzanta, na premierę teledysku do utworu “Yabadabadoo”!

2
Z tej wykonawczyni najchętniej śmialibyśmy się do rana, gdyby nie to, że ma ona za sobą masę wiernych słuchaczy, prawdziwych wiejskich harpaganów. Mamy na myśli Marlenę Siegień, którą, pomimo piosenki “No co jest Kotku”, uwielbiamy za jej nieskrępowaną miłość do stuningowanych samochodów i tego, jak nazywa swoich fanów – “robaczki”!

Niemniej opublikowana na YouTube 12 marca piosenka “No co jest Kotku” VIZZY jest tak obciachowa i ocierająca się o kicz, że aż genialna i to dla niej, bejbe, zasłużone 2. miejsce od Loży Szyderców Disco Polo! Posłuchajcie:

1
Numerem 1. na naszej liście bez względu na wszystko jest coś szczególnego. To coś, co pociąga za sobą masę sprzecznych emocji, z których największą jest nasza dezaprobata podkreślona wstrząsem w wyniku litości i trwogi przeżytych równocześnie. Otóż telewizja TV.DISCO, a także Rebel:tv i 4fun:tv (grupa 4fun Media S.A.) posiadają swoją siedzibę w … ambasadzie Korei Północnej w Warszawie (ul. Bobrowiecka 1A)!


Wyświetl większą mapę

Korea Północna to najmroczniejszy kraj na naszym globie, gdzie nie tylko trudno mówić o nim, jako tym, gdzie przestrzega się praw człowieka, ale trudno mówić bez obrzydzenia o rządzącym ostatnim wielkim bastionem zniewolenia na naszym globie Kim Dzong Unie. W dodatku, samo wynajmowanie pomieszczeń ambasad do celów innych, niż te związane z funkcjami misji dyplomatycznej – wedle Konwencji wiedeńskiej o stosunkach dyplomatycznych jest niedopuszczalne!

Czyżby TV.DISCO była “polskim Dennisem Rodmanem”?

Chętnie pośmialibyśmy się aż do następnego odcinka, ale członków Loży Szyderców Disco Polo zbiera na … oddanie treści żołądka w sposób niekonwencjonalny.

Takim akcentem kończymy 1. odcinek LSD-P i pogrążamy się w konwulsjach rechotu.

Przygotowali: Loża Szyderców Disco Polo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>