“Rozśpiewamy Wilno”; koncert zespołu MASTERS!

MASTERS Schody do nieba
 

“Żono moja”, “Szukam dziewczyny”, “Serce do koperty”, “Bella” – to tylko część najpopularniejszych hitów zespołu MASTERS, które już niebawem będą mogli usłyszeć na żywo fani muzyki disco z Wilna na Litwie. Po Wielkiej Brytanii i Niemczech będzie to już trzeci w tym roku zagraniczny wyjazd Pawła Jasionowskiego wraz z zespołem tanecznym.

Dokładnie 25. kwietnia zespół Masters zagra w klubie znajdującym się w Forum Palace w samym centrum Wilna. Będzie można usłyszeć zarówno dobrze znane już wszystkim przeboje, jak „Żono moja” czy „Szukam dziewczyny”, oraz utwory przygotowywane do najnowszej płyty zespołu Masters, której premiera planowana jest na pierwszą połowę tego roku.

To dla nas zawsze wielkie wyzwanie i jednocześnie ogromna przyjemność występować przed publicznością za granicą. Na naszych koncertach na Litwie zawsze panuje niesamowita atmosfera, publiczność tam jest naprawdę wspaniała. Już nie możemy się doczekać koncertu w Wilnie – podkreśla Paweł Jasionowski, lider Zespołu Masters.

Muzycznemu widowisku zespołu Masters będzie towarzyszyć również wirtuoz akordeonu Darius oraz show przygotowane przez tancerki z grupy Leila Dance. Wszystko po to, by fani polskiej muzyki mogli cieszyć się nie tylko dźwiękami płynącymi ze sceny, ale również doskonałą oprawą wizualną.

Koncert Zespołu Masters rozpocznie się o godzinie 20:00 w klubie znajdującym się w Forum Palace, Konstitucijos pr. 26 a, w Wilnie na Litwie. Bilety w cenie 48.00 – 77.00 Lt do nabycia na miejscu lub online na bilietai.lt. ZAPRASZAMY!

Tuż po koncercie zapraszamy na after party z całym zespołem Masters w klubie Malibu. Będzie to doskonała okazja, żeby nie tylko osobiście porozmawiać z całym zespołem, ale i zrobić sobie wspólną fotkę z liderem Zespołu Masters.

Zawsze brakuje mi czasu żeby z każdym chwilę po koncercie porozmawiać, a teraz będzie do tego świetna okazja. After party po koncercie nie zdarza się często, więc tym bardziej zapraszam do klubu Malibu – zachęca Paweł Jasionowski.

Dla osób posiadających bilet na koncert zespołu Masters w Forum Palace, wstęp na afetr party w klubie Malibu będzie BEZPŁATNY. Zapewniamy dobrą zabawę, świetną muzykę i wyposażony w extra drinki bar!

Zobaczcie najnowszy teledysk zespołu Masters „Schody do nieba”:

Źródło: Informacja prasowa

Zdjęcie/zrzut z klipu do utworu “Schody do nieba” – http://bit.ly/1lbb1r9

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>