Rozlane kakao Pana Coco Jamboo

Kamil Chludziński EXTAZY
 

Pan Coco Jamboo wstał dziś lewą nogą, bowiem – historia autentyczna – rozlał przy przygotowywaniu śniadania kakao. Ten ciemnego koloru płyn utworzył dużą plamę, która – jak jakaś niezwykła zjawa – przywiodła mi na myśl przebój z połowy 2012 roku zespołu EXTAZY pt. „Kakao”.

Ten niekwestionowany hit, który otrzymuje wysokie oceny 10/1 (fajne/niefajne) przy wersjach A i B oraz bardzo wysoką notę 23/1 przy wersji C, jest bez wątpienia, za sprawą swojej dwuznaczności, piosenką wygrywaną i odsłuchiwaną niemal w podziemiu (by nie skojarzyć z półświatkiem, skąd prosta droga do więzień, gdzie pewnie jej noty są o wiele większe).

Trzeba jednak przyznać, że Kamil Chludziński miał nosa i stworzył piosenkę bardzo sugestywną i wyrazistą, a przy tym kontrowersyjną, która na długo pozostaje w pamięci. Szkoda tylko, że nie ma profesjonalnego teledysku do niej, który z pewnością musiałby przebić teledysk do piosenki „Lód i ogień” formacji JORRGUS, który ukazał się w marcu 2011 roku. Kto wie, może jednak Kamil zdecyduje się na tak odważny krok?


Posłuchajcie trzech wersji piosenki pt. „Kakao”:

A. Istnieje wersja Radio Edit, która miała swoją premierę 15 sierpnia 2012 roku na kanale Wydawnictwa Muzycznego Poparazzi w witrynie YouTube.com (skrót: YT):

B. Jest wersja zremiksowana Slayback’a z 2 sierpnia 2012 roku z YT:

C. A także wersja Hot Mix Dj Qidd z 20 sierpnia 2012 roku:

Która wersja zapadła Wam najgłębiej w pamięci?

Źródło: https://www.youtube.com/user/MuzycznaPremiera?feature=watch

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>