Remiks do utworu BASTY – „Hej, czy ty wiesz kochanie”

zespol-basta
 

Na fan page’u formacji BASTA, która wzięła swoją nazwę od pięknej wokalistki Evy Basty, pojawił się remiks najnowszej piosenki pt. „Hej, czy Ty wiesz kochanie”.

Teledysk do tej piosenki ukazał się na kanale zespołu BASTA w portalu YouTube.com (skrót: YT) w dniu 8 stycznia 2013 roku, i odniósł olbrzymi sukces, bo w zaledwie w dwa i pół miesiąca zanotował rekordową liczbę odsłon na poziomie 1,252 mln oraz wysokie oceny w skali 18,45 do 1 (pozytywne/negatywne).

Piosenka opowiada o ukrytym zauroczeniu czy zakochaniu – jak można wyczytać z opisu materiału wideo na YT – i jest wezwaniem do podjęcia przysłowiowego „pierwszego kroku”. Jeżeli jest to miłość prawdziwa i tą osobą jest nasza druga połówka, jak tłumaczy zespół BASTA, to warto o nią zawalczyć, a ona odczyta Twoje sygnały.

Plan teledysku zespołu Basta do piosenki pt. "Hej, czy Ty wiesz kochanie"

Źródło: https://www.facebook.com/pages/BASTA/370731718607?ref=hl

Zdjęcie z planu teledysku do piosenki zespołu BASTA pt. “Hej, czy Ty wiesz kochanie” – na fotografii (z lewej): Eva oraz Asia Basta

Posłuchajcie utworu „Hej, czy Ty wiesz kochanie” w wersji Darsen ‘Love S.’ Remix:


Źródło: https://www.facebook.com/pages/BASTA/370731718607?ref=hl

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

1 komentarz do Remiks do utworu BASTY – „Hej, czy ty wiesz kochanie”

  1. Brant Karg pisze:

    Gratuluje, świetny wpis

     

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>