PUDZIAN BAND

Fragment plakatu koncertowego PUDZIAN BAND
 

O mocnym wejściu na rynek muzyczny marzy każdy artysta, ale takiej siły przebicia jaką ma ten artysta można pozazdrościć. Mówiąc o „sile” nie używam tego słowa bezpodstawnie. Krystian Pudzianowski (brat znanego Strongmana) jest twarzą zespołu PUDZIAN BAND. Formacja powstała w 2005 roku, kiedy to na fali zwycięstw i szczytu popularności był Mariusz Pudzianowski, wielokrotny zwycięzca zawodów Strongman. Takiego połączenia na scenie muzycznej jeszcze chyba nie było, gdzie siła głosu równa się sile mięśni.


PUDZIAN BAND zanim doszedł do tego brzmienia, które obecnie reprezentuje, eksperymentował z różnymi gatunkami muzyki: od rocka przez pop-rock do ostatecznego brzmienia dance. Mocną rockową muzykę zespół obecnie gra tylko na galach KSW, gdzie zagrzewa do walki swojego brata Mariusza. W takim klimacie są utwory: „Dawaj na ring” „Słowiański wiatr” i „Respekt”. Od początku powstania zespół ewoluował muzycznie, mocne gitarowe brzmienie zostało zastąpione muzyką elektroniczną. Koncerty uatrakcyjniają profesjonalne tancerki – Monika i Paulina oraz efekty pirotechniczne.

Zdjęcie Krystiana Pudzianowskiego podczas koncertu

Źródło: http://www.pudzianband.pl/

Zdjęcia Krystiana Pudzianowskiego z formacji PUDZIAN BAND podczas koncertów (na górze i u dołu)

Zdjęcie Krystiana Pudzianowskiego Podczas koncertu i widok efektów pirotechnicznych

Źródło: http://www.pudzianband.pl/

Zespół ma na swoim koncie płytę „Dawaj na ring” wydaną w 2010 roku, nakręcone teledyski do piosenek „Idę solo”, „Dzień za dniem” , „Podnieście w górę ręce”. Zespół pracuje obecnie nad nową płytą, której premiera jest przewidziana na wiosnę 2013 roku.

Zdjęcie Krystiana Pudzianowskiego podczas koncertu

Źródło: http://www.pudzianband.pl/

Zdjęcia Krystiana Pudzianowskiego z formacji PUDZIAN BAND podczas koncertu (u góry i dołu)

Krystian Pudzianowski z PUDZIAN BAND podczas koncertu z piękną tancerką

Źródło: http://www.pudzianband.pl/

Krystian Pudzianowski podczas koncertu formacji PUDZIAN BAND podchodzi do fanów (na dole)

Krystian Pudzianowski z PUDZIAN BAND podczas koncertu podchodzi do fanów

Źródło: http://www.pudzianband.pl/

Jerzy Stuhr śpiewał kiedyś, mocno przy tym fałszując, że „śpiewać każdy może”, bo muzyka jest wyrazem wrażliwości człowieka, a że każdy posiada inną wrażliwość muzyczną (i że nie każdy potrafi śpiewać) to inna sprawa. To, że Krystian Pudzianowski jest człowiekiem wrażliwym, nie ulega wątpliwości. Wspominam o tym, bo nie chcę, aby postrzegano go jako siłacza czy maczo, na którego jest kreowany. A przecież człowiek, który śpiewa, zajmuje się na co dzień muzyką, wyraża nią emocje, szczyptę wrażliwości posiadać musi. Dla mnie pan Krystian jest właśnie takim wrażliwym człowiekiem, skrytym pod masą mięśni. Powinien być twarzą ruchu „free hugs”, bo jak na niego patrzę to mam ochotę się do niego przytulić.

Krystian Pudzianowski podczas gali KSW pozuje z pięknymi hostessami

Źródło: http://www.pudzianband.pl/

Krystian Pudzianowski podczas gali KSW pozuje do zdjęcia z hostessami

Krystian Pudzianowski podczas planu do teledysku "Dzień za dniem" z piękną modelką

Źródło: http://www.pudzianband.pl/

Krystian Pudzianowski pozuje z piękną modelką na planie do teledysku pt. „Dzień za dniem”

Chcecie wiedzieć jak na muzycznym ringu radzi sobie brat Mariusza Pudziana i czy musi rozpychać się pięściami. Zapraszam do poczytania i posłuchania.


Mężczyźni tak mają, że czasem potrzebują samotności i załatwienia swych męskich spraw (czytaj: wódka, impreza, dziewczyny). „Idę solo” to właśnie piosenka o takim męskim wyjściu. Nie wiem dlaczego, ale kiedy słyszę o męskim wypadzie, to przypomina mi się film „Kac Vegas”. Właśnie tak dla mnie wyglądają te męskie spotkania, a słowa „biorę kumpli i znikamy na kilka dni” i „będę pił” nie wróżą nic dobrego. Może to przez moją wybujałą wyobraźnię, może za dużo filmów oglądam.

Zdjęcie Krystiana Pudzianowskiego podczas koncertu

Źródło: http://www.pudzianband.pl/

Zdjęcia Krystiana z PUDZIAN BAND podczas koncertu w klubie (u góry i na dole)

Krystian Pudzianowski śpiewem porywa publiczność podczas koncertu w klubie

Źródło: http://www.pudzianband.pl/

Wspólne zdjęcie w klubie ze składem i publicznością zespołu PUDZIAN BAND (u dołu)

Krystian pozuje do wspólnego zdjęcia z publicznością i teamem PUDZIAN BAND

Źródło: http://www.pudzianband.pl/

W klipie do piosenki Pudzian faktycznie wyrusza na miasto bez swojej kobiety, nie oddzwania na jej telefony i kieruje się prosto do klubu. Tam oczywiście leje się alkohol strumieniami, ale to tylko rozgrzewka, bo przed nami przecież weekend w stylu „Kac Vegas”, nie pierwszy i pewnie nie ostatni. Cóż mogę poradzić biednej brunetce, która wybiega za Pudzianem z klubu, w nadziei, że go jeszcze złapie. Kobieto, weź się w garść i gotuj rosół, na kaca będzie jak znalazł.

Teledysk do piosenki „Dzień za dniem” został opublikowany na kanale Krystiana Pudzianowskiego na YT w czerwcu 2012.

Krystian Pudzianowski na planie teledysku do piosenki "Dzień za dniem"

Źródło: http://www.pudzianband.pl/

Krystian z PUDZIAN BAND pozuje do zdjęcia z modelkami podczas planu teledysku do piosenki pt. „Dzień za dniem”

Krystian udziela wywiadu dla telewizji ITV podczas kręcenia teledysku pt. "Dzień za dniem"

Źródło: http://www.pudzianband.pl/

Krystian Pudzianowski udziela wywiadu dla telewizji ITV podczas kręcenia zdjęć do teledysku z piosenką pt. „Dzień za dniem”

Impreza w klubie tym razem w rytmach salsy, które rozpalają ciała i wyobraźnię. Piękne, skąpo odziane kobiety i alkohol, to wszystko o czym marzy mężczyzna w sobotni wieczór. Ale niektórym marzy się coś więcej, przelotny romans czy choćby flirt. Lecz nie każdy ma szansę.

W piosence „Podnieście w górę ręce” PUDZIAN BAND nad wszystkie dni wywyższa sobotę. Dlaczego? Bo to jedyny dzień tygodnia, w którym można „poszaleć i wyluzować się”, a wszystkie problemy nie mają znaczenia. Można się odstresować, zaszaleć nie tylko na parkiecie, nic innego nie ma znaczenia. Uważajcie tylko, bo od dużej ilości alkoholu zawirować może świat tak, że nie będziecie mieć już siły podnieść w górę rąk.

Piosenka „Dawaj na maxa” zapowiada drugą płytę zespołu, która ma się ukazać już wkrótce. Piosenka zagrzewa do walki, i spokojnie może stanowić rozgrzewkę przed walką Mariusza Pudzianowskiego, chociaż nadaje się nie tylko na ring. Pozytywne przesłanie jest takie, że nie należy się poddawać, bo kiedy pojawia się choć cień nadziei, można zdziałać wszystko. Taki doping będzie potrzebny też zespołowi PUDZIAN BAND, ponieważ bierze on udział w plebiscycie TV DISCO i został nominowany w kategorii Nagroda Publiczności. Tu nie decyduje siła mięśni, ale wasze głosy.

Źródło: http://www.pudzianband.pl/
http://www.facebook.com/pages/Pudzian-Band/177879242288424?ref=ts&fref=ts
http://www.youtube.com/user/pudzianband2011?feature=watch

Przygotowała: Pszczółka Maja

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>