PUDZIAN BAND z teledyskiem „Dawaj na maxa”

Fragment plakatu koncertowego PUDZIAN BAND
 

Na kanale Krystiana Pudzianowskiego z formacji PUDZIAN BAND portalu YouTube.com pojawił się nowy teledysk do piosenki pt. „Dawaj na maxa”.

Krystian występuje w roli prezesa, ale szczególnego prezesa bo Prezesa Zarządu jako Pan Brat Pudziana.

Scenariusz zaczyna się tak, że do biura prezesa przyjeżdża kontrahentka w sprawie pokazu mody. Krystian jako Pan Brat Pudziana zaprasza klientkę do siebie, ale wcześniej mówi sekretarce o egzotycznej urodzie, że – cytuję: „Dobra dawaj! Jedziemy z nią na maxa. Niech tu zatańczy dla mnie!”. Jest to jasne odwołanie do kultowej już piosenki zespołu WEEKEND. Kontrahentka podjeżdża luksusowym samochodem na umówione spotkanie z prezesem. Siada na kanapie i rozpoczynają się biznesowe negocjacje, a tam Krystian niczym człowiek od castingów otoczony masą pięknych sekretarek przesłuchuje dziewczynę, która uwodzi tańcem, spojrzeniem i dotykiem.

Teledysk epatuje luksusem, a przesłanie piosenki jest optymistyczne, bo zawiera treści, by walczyć, nie poddawać się, podnosić i dawać na maksa. Czyżby ten luksus krył się na końcu walki? Czy egzotyczne modelki spodobają się szerszej publiczności?

Na koniec widzimy, że role się odwracają, i Pan Brat Pudziana, nie tyle jest tylko bliskim krewnym sławnego człowieka, ale przejmuje od niego sławę i bogactwo, i kiedy prawdziwy Pudzian odwiedza biurowiec, zostaje wygoniony przez sprzątającą tam panią. Czyżby sen o sławie i pieniądzach, które przysłonią dokonania Mariusza, miał się dla Krystiana ziścić?

Zobaczcie:


Źródło: http://www.youtube.com/user/pudzianband2011/videos?view=0

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

1 komentarz do PUDZIAN BAND z teledyskiem „Dawaj na maxa”

  1. JAN B pisze:

    Boże widzisz i nie grzmisz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>