PUDZIAN BAND i klip „Cała sala”

Fragment plakatu koncertowego PUDZIAN BAND
 

Ledwie minęło kilka dni od premiery klipu formacji PUDZIAN BAND stworzonej, tak tak, przez brata sławnego Mariusza Pudzianowskiego, Krystiana, a ja nie mogę wprost uwierzyć, jakiego tempa nabrała kariera tego muzyka. Nabrała go jednak zasłużenie, bowiem Krystian działa na rynku muzycznym od 2005 roku i systematycznie pnie się w górę.

Otóż ostatnio zrobiło się głośno wokół Krystiana Pudzianowskiego za sprawą trzech rzeczy. Po pierwsze, Krystian został prowadzącym nowego programu stacji TV Disco pt. „Power Disco”, w którym będzie sprawdzał, jak na brata najsilniejszego człowieka na ziemi przystało, kulturę fizyczną polskich artystów disco. Po drugie, na dzień dzisiejszy, tj. 12 czerwca 2013 roku, przewidziana jest premiera drugiego albumu artysty, który nosi nazwę „Tak to czuję”. Album, zgodnie z zapowiedzią, można kupić na stronie Wydawnictwa Muzycznego Folk, które zajęło się stroną wydawniczą tego przedsięwzięcia. Po trzecie wreszcie, PUDZIAN BAND 7 czerwca opublikował kolejny, po klipie do piosenki pt. „Dawaj na maxa” z 20 marca tego roku, teledysk, który nosi nazwę „Cała sala”. Słowa piosenki i muzyka są autorstwa Krystiana Pudzianowskiego, zaś realizacji wideo podjęła się Yoko. Utwór pt. „Cała sala” otwiera i promuje drugą płytę artysty.

Na planie do klipu Krystianowi towarzyszyła telewizja ITV, która jeden z odcinków programu „Disco Tour” poświęciła powstaniu tego gorącego materiału. Olga Olesek rozmawiała z młodszym Pudzianem i zdobyła m.in. takie informacje, że ma być mega-odlotowo i troszeczkę seksu, ale ze smaczkiem.

Pan Coco Jamboo obejrzał ten materiał i może powiedzieć o nim tyle, że jest obiecujący. Ale nie tylko tyle. W klipie niewątpliwie najmocniejszym elementem są dziewczyny, których jest bez liku, a urodą mogą konkurować na całym świecie tak, jak Mariusz Pudzianowski może konkurować na całym świecie siłą. Tekst piosenki jest banalny, ale jest dosadny, skupia w sobie bowiem całą kwintesencję zabawy klubowej. Nie ma tu miejsca na żadne niuanse i zbyt dalekie wycieczki znaczeń, ale na dosłowność i spontaniczność, do której to ostatniej zachęca seksowna muzyka. Sala buja się, i nie ma na niej nikogo, kto podpierałby ścianę. Liczy się tu zabawa i nic więcej. Cały tydzień jest oczekiwaniem na te chwile, kiedy można poznać kogoś fajnego, z kim można bawić się do rana.

Myślę, że Krystian z formacji PUDZIAN BAND z tą piosenką i klipem dokonał pewnego progresu względem piosenki i klipu „Dawaj na maxa”. Choć „Dawaj na maxa” zawierał pozytywne przesłanie i głębsze treści, ten jest prostszy i dosadniejszy, a przy tym postawiono w nim na dziewczyny, które mogą pochwalić się bardziej słowiańską urodą. Tempo utworu „Cała sala” jest także szybsze, co z pewnością sprzyja wymykającej się spod kontroli imprezie, a więc temu, co Mr Coco Jamboo w imprezach lubi najbardziej.

Obejrzyjcie najnowszy klip formacji PUDZIAN BAND do piosenki pt. „Cała sala”:


Źródło: https://www.youtube.com/user/TelewizjaiTVOfficial?feature=watch
https://www.facebook.com/pages/Pudzian-Band/177879242288424
https://www.youtube.com/user/WydawnictwoFOLK?feature=watch

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>