Prowadząca program „Discostacja” iTV w klipie Donatana i Cleo

Źródło: iTV
 

Prowadząca „Discostację” na kanale iTV prezenterka Aleksandra Ciupa tym razem wystąpiła w teledysku duetu artystów Donatana i Cleo do utworu „My Słowianie”.

Piosenka Donatana i Cleo utrzymana jest w konwencji folkowego hip-hopu, a ściślej muzyki słowiańskiej połączonej z hip-hopem. Sukces poprzednich produkcji teledysków Donatana z innymi artystami z projektu/albumu „Równonoc” – takich, jak do utworów „Niespokojna dusza” (4,494 mln odsłon od kwietnia 2012 roku), „Z dziada-pradziada” (3,333 mln odsłon od czerwca 2012 roku), „Nie lubimy robić” (18,306 mln odsłon od lipca 2012 roku), „Słowiańska krew” (4,390 mln odsłon od września 2012 roku), „Z samym sobą” (3,308 mln odsłon od października 2012 roku), „Budź się” (6,734 mln odsłon od października 2012 roku), „Noc Kupały” (1,577 mln odsłon od grudnia 2012 roku) – sprawił, że ten hip-hopowy artysta zapragnął zrobić coś wspólnie z wokalistką Cleo. Ponoć utwór nagrany jako parodia (nie inspiracja, ani nawiązanie do albumu „Równonoc”) utworu „Nie lubimy robić” leżał sobie na dnie szuflady, jednak był tak dobry, że muzycy postanowili go opublikować i zrealizować do niego teledysk. Strzał okazał się w dziesiątkę, co potwierdzają statystyki odsłon na portalu YouTube – w ciągu zaledwie ponad doby od zamieszczenia klip obejrzało już ponad 0,737 mln osób, a liczba ta wciąż rośnie!

Źródło: iTV

Ola Ciupa jako prowadząca program „Discostacja” iTV w studio prezentuje się zawsze pięknie i profesjonalnie

Jak już wspomniałem, w produkcji „My Słowianie” Donatana & Cleo wystąpiła znana prezenterka muzycznej stacji iTV, Ola Ciupa. Radomszczanka wcześniej wystąpiła w teledyskach zespołu MEGA DANCE do utworów „Czegoś ciągle mi brak”, który miał swoją premierę na YouTube w sierpniu br. oraz „Siódme niebo” z końca października br. Ola Ciupa ma także za sobą udany występ w konkursie piękności, zdobyła bowiem tytuł I Wicemiss Mazowsza 2013.

Źródło: iTV

Nic więc dziwnego, że Ola dostaje angaż w coraz to nowych produkcjach wideo

W klipie Donatana/Cleo 23-letnią prezenterkę „Discostacji” możemy zobaczyć ubraną w strój ludowy, występującą obok trzech równie słowiańsko-pięknych dziewcząt, które w teledysku wykonują prace związane z prowadzeniem domu.

Tak Ola skomentowała dla portalu radomosko24.pl swój udział w filmie:

– Do klipu zostałam wybrana przez Donatana z castingu, ponieważ mam typowo słowiańską urodę. Bardzo często, gdy jestem za granicą, ludzie są przekonani że jestem Rosjanką. Ale oczywiście jestem Polką w 100 procentach. Pomimo, że na planie było bardzo zimno (kręciliśmy go ubiegłej zimy), atmosfera była świetna! Podczas sceny “prania w stodole” w przerwach pomiędzy ujęciami miałam na sobie kurtki i bluzy operatorów, którzy ogrzewali mnie nimi pomiędzy ujęciami. Do tej pory jestem w kontakcie z osobami, które pracowały przy klipie. Nagrania trwały 2 dni, po południu pojechaliśmy na wieś, kolacja i sen… a następnego dnia jak przystało na prawdziwe Słowianki na wsi – pobudka o 6.00 rano (wynegocjowana z Donatanem z 5.00).

Pozostaje życzyć Oli jeszcze wielu sukcesów związanych z udziałem w wideoklipach, bowiem o tym, że piękna prezenterka jako Słowianka potrafi użyć mowy ciała, o tym wiemy, a Wy możecie przekonać się w materiale poniżej:

„Discostacja” to najpopularniejsze hity, gwiazdy, konkursy z nagrodami i duża dawka teledysków! Wszystko to w programie na żywo w telewizji iTV, codziennie o godzinie 17:00. W każdym odcinku widz ma możliwość aktywnego uczestniczenia w programie na żywo.

O iTV:

Telewizja iTV jest kanałem muzycznym prezentującym nurty dance, disco, pop i disco-polo. iTV to muzyka, rozrywka i ezoteryka (pasmo EZO TV). Telewizja iTV istnieje od 2003 roku i jest pierwszą polską telewizją interaktywną. Punkt rozpoznawczy kanału to możliwość czatowania na antenie, stąd hasło promujące stację iTV – MUZYCZNIE, CZATOWO, ROZRYWKOWO!

Kanał iTV jest w top 5 polskich kanałów muzycznych*(dane AtMedia).

Niezwykle szeroki wachlarz formatów poświęconych muzyce zaspokoi gusta fanów nurtu disco polo, dance oraz tych widzów, którzy słuchają muzyki lat 60/70/80/90. Na antenie iTV można zobaczyć m.in. takie programy jak: „Śpiewaj z królem Disco”, „Retro Polo”, „Discostacja” i wiele innych muzycznych programów.

Źródło: Materiał prasowy
http://bit.ly/HtI9fz
http://bit.ly/1hg8CxF
http://bit.ly/16mdXP8

Udostępnij!

1 komentarz do Prowadząca program „Discostacja” iTV w klipie Donatana i Cleo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>