Premiera klipu „Czarne i białe” RED LIPS w iTV

Źródło: iTV
 

Już dziś, tj. w poniedziałek 21 października, odbędzie się wyjątkowa telewizyjna premiera na muzycznym kanale iTV – premiera klipu formacji RED LIPS do utworu „Czarne i białe”. Dodatkowo, już dzisiaj o godzinie 19:00 w programie „Muzyczna Strefa” gośćmi stacji iTV będą liderzy RED LIPS, który opowiedzą widzom o swojej pracy, muzyce i pasjach.

Formacja RED LIPS powstała w 2010 roku w Warszawie. Skład zespołu tworzą: wyrazista wokalistka o pseudonimie „Ruda”, Łukasz Lazer, kompozytor, producent i gitarzysta, a także Marcin „Piroman” Romanowski (bas) i Robert Sopala (bębny). RED LIPS wystapił w I edycji programu „Must Be The Music” w Polsacie, którego stali się zwycięzcą. Liderzy grupy nie ukrywają, że ich wspólną pasją są filmy Quentina Tarantino, co nie może nie mieć wpływu na ich muzyczne brzmienie przepełnione mocnymi dźwiekami gitar i dosadnym kobiecym wokalem. Nie da się także ukryć, że kariera RED LIPS nabrała zawrotnego rozpędu po bardzo wysokiej liczbie odsłon ich klipu do utworu „To co nam było” na portalu YouTube – obecnie, na 21 października 2013 roku po zaledwie ponad czetrech miesiącach po premierze w YouTube klip zanotował prawie 12 milionów odsłon!

Źródło: iTV

Baner promujący premierę klipu RED LIPS w muzycznej telewizji iTV

Utwór „Czarne i białe”, drugi singiel RED LIPS, który promuje debiutancką płytę pt. „To co nam było”, opublikowany na portalu YouTube 7 września br. odnotował już 0,681 mln odsłon i bardzo wysokie oceny w stosunku aż 31,39 do 1 (pozytywne/negatywne oceny). Nic w tym dziwnego, że RED LIPS zdecydował się na zdjęcia do teledysku do tej piosenki, której autorem muzyki jest Łukasz Lazer, zaś autorką tekstu – Ruda, wokalistka zespołu.

Źródło: iTV

Formacja RED LIPS; na pierwszym planie charyzmatyczna wokalistka o pseud. “Ruda”

17 października 2013 roku na kanale aampromotion w YouTube odbyła się internetowa premiera klipu do utworu „Czarne i białe” formacji RED LIPS, a już dziś w wyjątkowej stacji iTV odbędzie się premiera telewizyjna! Zobaczcie klip już teraz, a także bądźcie dziś przed szklanymi ekranami koniecznie włączonymi na stacji iTV!

O telewizji muzycznej iTV:

Telewizja iTV jest kanałem muzycznym prezentującym nurty dance, disco, pop i disco-polo. iTV to muzyka, rozrywka i ezoteryka (pasmo EZO TV). Telewizja iTV istnieje od 2003 roku i jest pierwszą polską telewizją interaktywną. Punkt rozpoznawczy kanału to możliwość czatowania na antenie, stąd hasło promujące stację iTV – MUZYCZNIE, CZATOWO, ROZRYWKOWO!

Kanał iTV jest w top 5 polskich kanałów muzycznych* (*dane AtMedia). Niezwykle szeroki wachlarz formatów poświęconych muzyce zaspokoi gusta fanów nurtu disco polo, dance oraz tych widzów, którzy słuchają muzyki lat 60/70/80/90. Na antenie iTV można zobaczyć m.in. takie programy jak: „Śpiewaj z królem Disco”, „Retro Polo”, „Discostacja” i wiele innych muzycznych programów.

Źródło: Informacja prasowa

http://bit.ly/H9WYo8
http://bit.ly/1801wml
http://bit.ly/16mdXP8

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>