PIĘKNI I MŁODZI ogłaszają konkurs – do wygrania 10 tys. zł. w serwisie bukmachera!

logo Piekni i Mlodzi
 

Formacja PIĘKNI I MŁODZI po ostatniej wpadce z singlem “Kocham się w Tobie”, o której jako pierwsi informowaliśmy z portali o tematyce disco polo/dance, postanowiła poprawić swój wizerunek i przy okazji wydania singla i teledysku pt. “Chciałabym spać z Tobą” ogłasza konkurs, w którym do wygrania nie lada nagroda, bo o wartości 10 tys. zł. Co interesujące, zwycięzca konkursu otrzyma kwotę 10 tys. zł., którą zostanie zasilone … konto serwisu kasyna internetowego Mr.Green!

Zespół Piękni i Młodzi aktualnie walczy w programie “Must Be The Music/Tylko muzyka” w telewizji Polsat i idzie im tam coraz lepiej. Teraz postanowili nie tylko uczcić swoje telewizyjne sukcesy, ale i kolejny singiel/teledysk pt. “Chciałabym spać z Tobą”. Każdy, kto weźmie udział w konkursie – organizowanym przez PiM oraz firmę Marketing Strategies Ltd. świadczącą usługi promocyjne dla bukmachera o nazwie Mr.Green zarejestrowanym na Malcie – powalczy o nagrodę główną o wartości 10 tys. zł., zdobywa jednocześnie nagrodę gwarantowaną – utwór mp3 do pobrania za darmo.

I tutaj robią się schody: po pierwsze, w konkursie wziąć udział mogą jedynie osoby pełnoletnie, bowiem tylko takie osoby mogą korzystać z usług bukmachera online; po drugie, sam konkurs jest skonstruowany w ten sposób, by zachęcić uczestników do rejestracji u bukmachera Mr.Green (warunek konieczny); po trzecie wreszcie, samo zdobycie nagrody głównej w konkursie w kwocie 10 tys. zł. nie oznacza, że się te pieniądze zdobędzie realnie; by je otrzymać, czyli by móc wypłacić je z konta Gracza platformy Mr.Green na np. swój ROR w banku, należy obrócić nimi aż 35-krotnie! Oznacza to, ni mniej, ni więcej, że istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo, że po takich operacjach będziemy mogli zdobyć równowartość kwoty przed obrotem u bukmachera.

Więcej informacji o konkursie, regulaminie i nagrodach znajdziecie na stronie: http://konkursdisco.pl/

Jak wiemy, Piękni i Młodzi istnieją na rynku polskiej muzyki tanecznej od około dwóch lat. W tym czasie zdążyli podbić serca słuchaczy przebojem “Niewiara”, a także wywołać mały skandal związany z daleko idącą muzyczną inspiracją przy ich kolejnym przeboju – “Kocham się w Tobie”. Bez wątpienia do największych swoich sukcesów mogą zaliczyć wyczyn, jaki dotychczas był niemal niemożliwy dla polskich formacji disco polo – udało im się przebrnąć przez eliminacje do eksperckiego programu MBTM, gdzie w jury zasiadają takie znane osobistości muzyki, jak Kora, Ela Zapendowska, Adam Sztaba czy Piotr Rogucki (juror od 7. edycji). W tymże programie przeszli do półfinału (za sprawą głosów publiczności), a także zdobyli zwycięstwo w konkursie na najlepszy zespół organizowanym dla publiczności programu z Polsatu.

Piekni i Mlodzi disco polo 2

Piękni i Młodzi w składzie (od lewej): Daniel Wilczewski, Magdalena Narożna i Dawid Narożny

Piekni i Mlodzi disco polo 2

Być może tak duża popularność telewizyjna Pięknych i Młodych jest pokłosiem ich wypracowanej bardzo dużej popularności w sieci, która jest policzalna. Na YouTube teledyski do “Niewiary” i “Kocham się w Tobie” odnotowują, kolejno, ponad 10 milionów i 5 milionów odsłon. Na Facebooku fan page zespołu polubiło już ponad 37 tysięcy osób. Z taką siłą i wsparciem fanów nie ma żartów.

O czym jest najnowszy singiel PiM? Odpowiedź otrzymujemy taką:

– Ich nowy hit, „Chciałabym spać z Tobą” opowiada historię współczesnej pary, połączonej uczuciem dawkowanym przez media, takie jak telefon czy wideo rozmowy. Prosta historia zwykłej pary z wielkiego miasta, która zatraciła się w udogodnieniach technologicznych współczesnego świata i zapomniała czym jest prawdziwa bliskość.

Czy i również platforma bukmacherska Mr.Green jest tu zaliczana do udogodnień współczesnego świata prowadzących do zatracania autentycznej bliskości? Mamy nadzieję, że nie, i że nagrodę główną w konkursie od PiM zdobędzie np. mistrz gry w pokera.

A teraz robimy uśmiech do selfie i udajemy się w podróż zaplanowaną przez Pięknych i Młodych i Pana Zielonego!

Obejrzyjcie najnowszy klip Pięknych i Młodych do utworu “Chciałabym spać z Tobą”:

Źródło: Informacja prasowa

Zobacz fan page zespołu Piękni i Młodzi na Facebooku: http://on.fb.me/1h2W3Uk

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>