OSTRÓDA 2013 już dziś – zaproszenia gwiazd

Źródło: Organizator
 

Już tylko godziny dzielą nas od największego i najbardziej prestiżowego festiwalu muzyki tanecznej – od festiwalu w Ostródzie. W sobotni wieczór od godz. 20:00 widzowie Polo TV będą mogli obejrzeć relację na żywo z tego wydarzenia.

Tym razem Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie będzie miał miejsce na nowym terenie – w Czerwonych Koszarach.

Przypomnę. W pierwszy dzień imprezy, w piątek 26 lipca, wystąpią tacy artyści i zespoły, jak: Edyta Kamińska, Crazy Boys, Modela MT, Boys, Akcent, Weekend, Bayer Full, D-Bomb, Fanatic, Masters, Solaris, Top One, Papa D., oraz Francesco Napoli.

W drugi dzień imprezy, w sobotę, 27 lipca, widzowie, tak jak wspomniałem, będą mogli śledzić na żywo Koncert Premier. Jako pierwszy podał listę premier portal discoportal.info. Wśród premier mają znaleźć się takie utworu znanych zespołów, jak: „Tańcząca w deszczu” formacji AKCENT, „W sercu mi graj” duetu AKCENT i EXAITED, „Bawię się” zespołu BEST, „Samotność to suka” formacji BOYS, „Uwielbiam jego głos” BUENOS ARES, „Waleczna” CASANDRY, „To nie przyjaźń, tylko miłość” formacji CLASSIC, „Ciche dni” COOLERS, „Ona ma usta jak maliny” zespołu DIADEM, „Tańczyć z Tobą chcę” ETNY, „Takich oczu jak Ty nie ma nikt” zespołu IMPERIUM, „Bardzo przepraszam” Jarka Rynkiewicza, „Jest taka boska” JUNIORA, „Paryż nocą” LA TIJI, „Poczuć chcę” zespołu MAXEL, „Imprezowy weekend” formacji MAXIS, „Co Ty na to?” MILANO, „List do szuflady” RAJMUNDA, czy „Zielone oczy” zespołu SUMMER NIGHT.


Spośród tych premierowych utworów będziecie mogli zagłosować na Wasz ulubiony przez wysłanie wiadomości sms z treścią odnoszącą się do danej piosenki, która pojawi się w transmisji od Polo TV.

Już teraz serdecznie zapraszam do śledzenia tej imprezy, a poniżej zapraszają Was same gwiazdy:

Maciej Wawiórko z SUMMER NIGHT zaprasza:

La Tija zaprasza:

Agnieszka Drewnicka z EXAITED i Zenek Martyniuk z AKCENT zapraszają:

Zespół DIADEM zaprasza:

Tym razem zespół AKCENT zaprasza samodzielnie:

Jarek Rynkiewicz zaprasza:

Zespół COOLERS zaprasza:

Radek Liszewski z formacji WEEKEND zaprasza:

Ola Dąbrowska z SHINE zaprasza:

Zaproszenie od zespołu JUNIOR:

RAJMUND zaprasza:

Marcin Miller z formacji BOYS zaprasza:

Na koniec zaproszenie do Polo TV:

Po takich zaproszeniach nie można już nic dodać poza tym, że trzeba tam koniecznie być!


Źródło: http://bit.ly/17HLG1J
http://bit.ly/18CXm70
http://on.fb.me/14PuE3G
http://bit.ly/13KpqnG

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>