Organizatorzy Disco Hit Festival Kobylnica dementują nieprawdziwe pogłoski

Disco Hit Festival Kobylnica 2014
 

Do naszej Redakcji IDP dotarła informacja od Organizatorów Disco Hit Festival w Kobylnicy, która dementuje nieprawdziwe informacje na temat imprezy, jakie zaczęły pojawiać się w niektórych mediach. Oto jej treść:

Wbrew informacjom rozpowszechnianym przez niektóre media czwarta edycja Disco Hit Festival Kobylnica 2014 odbędzie się zgodnie z planami 4 lipca z tradycyjną transmisją telewizyjną.

Obecnie, do końca lutego, trwa przyjmowanie zgłoszeń od chętnych wykonawców, którzy chcą wystąpić w konkursie o tytuł Hit Lata 2014.

Jak możemy zdradzić – liczba zgłoszeń przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów.

Wykonawcy, którzy chcieliby wystąpić, muszą w zgłoszeniu na adres disco.ht.festival@gmail.com, przesłać autorską piosenkę (nie cover), która premierę miała po 1 października 2013 roku lub premiera piosenki jest planowana. Do utworu mile widziany jest teledysk.

Poprzednie edycje wyniosły na piedestał takich wykonawców jak Basta, Mig, After Party, a ubiegłoroczna edycja przyciągnęła ponad 30 tysięcy fanów i skutecznie zakorkowała na kilka godzin ruch na drodze krajowej numer 21.

Jak zatem można się dowiedzieć z treści powyżej, festiwal w Kobylnicy ma się całkiem dobrze i wydaje się, że tegoroczna edycja cieszyć się będzie jeszcze większym zainteresowaniem, niż poprzednia. Już wkrótce na naszej stronie pojawi się artykuł, który na bieżąco będzie zawierał najświeższe wieści z tej prestiżowej imprezy.

Źródło: Informacja prasowa

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>