Ola Dąbrowska z SHINE założyła bloga modowego!

Aleksandra "Shine" Dąbrowska
 

To dobra wiadomość dla wszystkich pań, które do tej pory miały problem we właściwym doborze garderoby – Aleksandra Dąbrowska z białostockiej formacji SHINE 29 marca br. założyła bloga … o modzie!

Do tej pory Ola śpiewała o tym, jak chłopcy oglądali się zuchwale za dziewczyną (“Ejże, ejże!”), czy o dziewczynach, które kusiły chłopaków ciałem, eksponowały cudne wdzięki (“Kuszą was”). Baczny obserwator kariery muzycznej białostocczanki mógł zauważyć, że przykłada ona dużą wagę do strojów scenicznych, które są błyszczące, jak sama nazwa zespołu (Shine – “świecić, błyszczeć, lśnić”), a które zawsze dobierała uważnie i z rozwagą.

Teraz wokalistka zapragnęła podzielić się swoją wiedzą o modzie z innymi i otworzyła bloga “Twoja przyjaciółka – moda”, w którym prezentuje się w nieszablonowych kreacjach.

W pierwszym wpisie zostały zamieszczone zdjęcia liderki Shine w niebieskim płaszczu i w czarnym kapeluszu, tłem zaś są ulice zniszczonego miasta. Wczoraj z kolei autorka bloga rezolutnie przypomniała, że “to ostatnie chwile, aby móc go (płaszczyk – przyp. red.) założyć, ponieważ robi się coraz cieplej i niedługo wszystkie dłuższe i cieplejsze okrycia wierzchnie trzeba będzie schować w głąb szafy”.

Trzeba przyznać, że jasnobeżowe odzienie prezentuje się całkiem interesująco, a drobne dodatki, jak kokarda, czy sandały w “zdecydowanym kolorze” dodają mu specyficznego smaczku, tej kropki nad “i”, której często odzieży w kolorach stonowanych brakuje. Dla tych pań, które nie lubią zwracać na siebie zbytniej uwagi Ola dodaje, że “śmiało można do niego (płaszcza – przyp. red.) założyć buty w beżowym kolorze”!

Zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza dziewczyny, do zaglądania do bloga 23-letniej Oli:

Zobacz bloga Aleksandry Dąbrowskiej: http://sfavillare.blogspot.com/

Zdjęcie: http://on.fb.me/1kgt5j7

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>