Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej OSTRÓDA 2013

ostroda-2013
 

W pierwszy dzień imprezy, 26 lipca (od 19:00), widzowie Polo TV będą mogli głosować za pomocą sms-ów na Hit WszechCzasów Disco Polo. Zabawa będzie polegała na tym, by wybrać najlepszy przebój ostatniego dwudziestolecia. Początek wydarzenia otworzy koncert Edyty Kamińskiej, CRAZY BOYS czy MODELA MT. Na koniec będzie można zobaczyć najpopularniejsze zespoły ostatnich dwóch dekad, takie jak: BOYS, AKCENT, WEEKEND, BAYER FULL, D-BOMB, FANATIC, MASTERS, SOLARIS czy TOP ONE.

W trakcie pierwszego dnia wydarzenia odbędą się także recitale PAPA D. oraz FRANCESCO NAPOLI, artysty z Włoch, przedstawiciela nurtu Disco Italiano.

W drugi dzień festiwalu, w sobotę dn. 27 lipca, zabawa rozpocznie się od części Debiuty. Będzie to czas dla młodych i początkujących wykonawców, którzy będą mieli szansę szerzej pokazać się i zaistnieć na rynku polskiej muzyki tanecznej.

Następna część dnia drugiego będzie poświęcona Premierom, a więc premierowym utworom czołowych wykonawców. W sobotnie popołudnie (start: 17:00) i wieczór będzie można zatem obejrzeć występy następujących zespołów i artystów: BOYS, CLASSIC, AKCENT, ETNA, MILANO, IMPERIUM, DIADEM, RAJMUND, BUENOS ARES, MEGAM, DIREX, EXAITED, Jarek Rynkiewicz, TOLEDO, SHINE, JUNIOR, COOLERS, MATEO, MAXEL, MEDIUM, ALAN, JUMP, ODYSEY, REDOX, Ada Krawczyk.

Zobaczcie plakat promujący wydarzenie:

Źródło: Organizator

Plakat promujący XVIII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej OSTRÓDA 2013

Ale to nie koniec atrakcji. Ukoronowaniem festiwalu w Ostródzie będzie występ holenderskiego zepsołu VENGABOYS. Ich największe przeboje to: „Boom Boom Boom Boom” (z 1998 roku), „We’re Going to Ibiza”, „Kiss (When The Sun Don’t Shine)” (oba z 1999 roku), czy „Shalala Lala” (z 2000 r.).

Przypomnijmy sobie klipy VENGABOYS o najwyższej oglądalności:

VENGABOYS, „Boom, Boom, Boom, Boom” (ponad 31 mln odsłon na YouTube):

VENGABOYS, „Shalala lala” (prawie 15 mln odsłon na YT):

VENGABOYS, „We like to Party! (The Vengabus)” (ponad 12 mln odsłon na YT):

VENGABOYS, „To Brazil!” (prawie 11 mln odsłon na YT):

VENGABOYS, „We’re Going to Ibiza!” (ponad 10 mln odsłon na YT):

O festiwalu: Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie odbywa się od 1997 roku. To jedna z największych imprez plenerowych w naszym kraju. W Ostródzie wystąpiły niemal wszystkie liczące się zespoły polskiej muzyki tanecznej, jak i takie zagraniczne gwiazdy: BONEY M., THOMAS ANDERS (z MODERN TALKING), SNAP. Organizatorem imprezy jest World Media. Od 2011 roku relację telewizyjną z wydarzenia przeprowadza stacja Polo TV.

Zapraszam do wzięcia udziału w XVIII Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej Ostróda 2013!

Źródło: http://festiwalostroda.pl/
https://www.facebook.com/OFMTOstroda
https://www.youtube.com/user/VengaboysChannel?feature=watch

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

3 komentarzy do Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej OSTRÓDA 2013

 1. mario pisze:

  Jestem odwiecznym fanem muzyki disco polo, ale ten festiwal w tym roku to porażka totalna, kiepsko oznaczone jak tam wogole trafic, a na miejscu jak na jakims spedzie bydla, pelno kurzu, butelek. Na scenie zamiast uznanych gwiazd jakies debiuty (tragedia), niektórzy uczyli się śpiewać. Częśc wokolalistów pijana, ale śpiewali z playbacku, wiec jakoś im poszło.
  Klasę zademonstrował jedynie Zenek Martynik, szkoda ze tak krótko:(
  Reasumując – disco polo – TAK, festiwal w Ostródzie – NIGDY WIĘCEJ!!!

   
 2. Yaga pisze:

  Jeśli Dr.Albana oferował znany przekręt Roland Stasch (Ślązak ze wsi pod Opolem który zmienił sobie nazwisko w Niemczech ze Stasz na Stasch), oferujący podrabiane zegarki i fałszywe zespoły, sprzedawca odkurzaczy i ubezpieczeń z Niemiec, to nie dziwi mnie fakt, że położył temat Dr.Albana.
  Generalnie koleś mocno zadłużony. Ostatnio wydymał organizatora imprezy w Ergo Arena z Gdańska na 20.000,-Euro.Roland Stasch zajmuje sie podróbkami, lubi podrabiane zegarki, ciuchy i zespoły imitacje. Nie tak dawno wciskał fałszywkę Fun Factory :-) Tu poczytajcie sobie jak to wydymał miasto Będzin.
  http://adamszydlowski.blog.onet.pl/2013/02/21/list-r-heiliga-do-wladz-miasta-bedzina-w-sprawie-falszywego-zespolu-fun-factory/

  A tutaj na temat podróbek Fun Factory

  http://funfactory-rekardoheilig.blogspot.com/

   
 3. Fallon pisze:

  Gratuluje dobrze wykonanej i ciekawej strony! Pozdrowienia dla
  autorów oraz wszystkich odwiedzających.

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>