NIGHT LOVERS i utwór “Magia tańca”

NIGHT LOVERS
 

NIGHT LOVERS to obecnie jedna z najgorętszych, najbardziej szokujących i najczęściej komentowanych formacji disco polo. Wszystko to za sprawą tego, że chłopaki, Marcin i Kamil, konsekwentnie idą pod prąd głównego nurtu nie tylko wystylizowanej na dance disco polo, ale i głównego nurtu rzekomej, niemal politycznej, poprawności konkurentów.

Jeszcze nie zamilkły wszystkie echa ich występu w popularnym programie typu talent-show pt. “Mam talent” stacji TVN, kiedy to zrobili taką rozpierduchę na scenie, że na muzykę, po prostu, zabrakło czasu. Nie brakowało go na szczęście dla seksownej dziewczyny w bikini, dla Mr’a “Gąpki” i zielonego przyjaciela, ups, Zielonego Jelenia.

Najtki konsekwentnie podgrzewają atmosferę wokół swojego wizerunku, ale nie traci na tym muzyka. Panowie opublikowali wczoraj piosenkę o tytule “Magia tańca”, która zabiera wszystkich w wir zabawy, zabawy, w której czeka na nas piękna dziewczyna, gra uwodzenia, słodycz, chemia i disco polo z prawdziwego zdarzenia.

Nic dziwnego, że ich fani na portalu 4clubbers.com.pl przyjęli piosenkę entuzjastycznie, nazywając zespół: to “mistrzami”, to “najlepszym zespołem disco polo”, to z kolei “kozakami” (zob.: http://bit.ly/1fvKyBG).

Jako ciekawostkę dodam, że już niedługo kolejny utwór od NIGHT LOVERS, który poruszy temat zakochanego misia, a zapewne i poruszy nas.

Dlatego z czystym sumieniem i pełen podziwu dla chłopaków przekazuję Wam najnowszą propozycję od NIGHT LOVERS, a także zapraszam do polubienia ich kącika dla fanów na Facebooku:

https://www.facebook.com/disconightlovers

Posłuchajcie “Magii tańca”:

Źródło: http://bit.ly/1auy1kf
http://bit.ly/1fvKyBG
http://on.fb.me/1brRKwi

Autor: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

1 komentarz do NIGHT LOVERS i utwór “Magia tańca”

  1. gosc pisze:

    No dokladnie mistrzowie, grają jak należy!. To nie to co inne zespoly z polo tv-a ich brak… za dobrzy są na to tam :)

     

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>