NIGHT LOVERS szykują się na wielkie zmiany!

Night Lovers - Chcesz Czy Nie Back To Gold 90' Music & Video Style 063 - Kopia
 

Formacja NIGHT LOVERS znana jest wszystkim z kontrowersyjnego występu w programie “Mam talent” telewizji TVN, gdzie po raz pierwszy w Polsce zadrwili z formuły programu i zamiast starać się o przejście do kolejnego etapu, zrobili wielkie show, niczym diabelski taniec Wolanda i Małgorzaty z powieści Bułhakowa, tyle że, zamiast użyć miotły i czarów, zobaczyliśmy gąbkę i piękną dziewczynę, w tle zaś usłyszeliśmy “Mydełko Fa 2″.

Teraz panowie idą jak burza. Tylko w tym roku ukazały się ich teledyski do piosenek “Impreza”, “Polskie dziewczyny” i “Chcesz czy nie”, kawałków, które zwiastowały powrót do złotych lat 90-tych ubiegłego wieku, złotych za sprawą niczym nieskrępowanego i nieskomercjalizowanego melodyjnego disco polo.

Pojawiają się kolejne informacje o Marcinie i Kamilu. Już niewiele za ponad miesiąc premiera utworu Night Lovers o nazwie ,,Agnieszko”.

Chłopaki stanęli na wysokości i zostało stworzone dzieło, które ma realną szansę być huraganem w świecie disco polo. Będzie to – jak zapewnia manager zespołu – katharsis 200% lat 90. I choć przez 1,5 roku nagrali aż 28 kawałków, już teraz możemy stwierdzić, że będą o tym numerze trąbić takie portale, jak Interia, Onet, WP i inne, tak jak to miało miejsce w wypadku “Mydełka Fa 2″. I o ile kawałek był zamierzonym pastiszem i lekką odskocznią od tego do czego przyzwyczaili fanów, tym razem żartów już nie będzie.

Ponadto powstanie bodajże pierwszy w historii disco polo teledysk, który właściwie nie będzie teledyskiem, a ponad 4-tero minutowym filmem, zrealizowanym przy najnowocześniejszym sprzęcie video. Utwór zbudowany będzie z identycznego refrenu pewnej piosenki, do której teledysk obejrzało już ponad milion osób. We wrześniu 2014 roku ulegnie także zmiana składu formacji.

A tymczasem Night Loversi w swojej nocnej, niegrzecznej, ale jakże energicznej odsłonie klubowej:

Źródło: Informacja prasowa

Zdjęcie/zrzut: http://bit.ly/1dd7qDu

Zobacz także:

Oficjalny kanał na YouTube, na którym znajdują się teledyski Night Lovers: http://bit.ly/1dd7qDu
Oficjalny fan-page na Facebooku formacji Night Lovers: http://on.fb.me/1brRKwi

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>