NIGHT LOVERS na wesoło

NIGHT LOVERS
 

Formacja NIGHT LOVERS świadomie stylizuje się na grupę przekraczającą granice i nie bojącą się niczego. Jak coś ma być zabawne, to niech będzie jeszcze śmieszniejsze. Jak coś ma być z przymrużeniem oka, to zamknijmy dwa i zobaczmy, co się stanie.

Ostatnio Marcin i Kamil, jak wielu swoich kolegów i koleżanek z branży, wykonali koncert sylwestrowy w jakieś małej miejscowości. Zaraz potem opublikowali nagrania wideo, na których słychać dwie sztandarowe już piosenki Najków, “Głód Riki Tiki” i “Mydełko Fa 2″.

Na filmach widać, no właśnie, co? Ano to, że mimo tego, że w branży po specjalnie zainicjowanym przez NIGHT LOVERS blamażu, jakim był występ w jednym z programów talent-show stacji TVN, próbuje się ten zespół zdyskredytować i ukazać jako nic nie znaczący na rynku, po wszystkich złośliwościach i negatywnych komentarzach, na filmie widać … że ludzie najzwyczajniej, a nawet więcej, bo szczególnie, bawią się przy piosenkach “nocnych kochanków”.

Tego nie da się sztucznie zainicjować. Wiedzą o tym realizatorzy teledysków, którzy próbowali niejednokrotnie odtworzyć w swoich produkcjach klimat dobrej zabawy. Nierzadko nawet profesjonalni aktorzy mają problemy z odegraniem ról imprezowiczów. A tu mamy spontanicznie tańczące pary na scenie, wieś (nie)spokojną, wieś wesołą, mamy obrazki, które udowadniają, że nie trzeba wielkiej sceny, by bawić się wybornie.

Zatem, na lekkim publicystycznym kacu, publikujemy poniższe materiały wideo. Ku pokrzepieniu zbolałych serc narodu.

Zobaczcie filmy:

NIGHT LOVERS – “Głód Riki Tiki” (Sylwester 2013):

Z kolei przy piosence “Mydełko Fa 2″ widać, że widownia jest w swoistym, niemal ekstatycznym transie. Widać mistrzów pierwszego planu, nieskrępowaną zabawę i radość.

Fragment utworu “Mydełko Fa 2″ NIGHT LOVERS (Sylwester 2013):

Na koniec zostawiam Was z cytatem od NIGHT LOVERS, ze słowami Najków zamieszczonymi pod powyższym filmem:

Od takich miejscowości wyszło DP i bardzo dobrze! :)

Nic dodać, nic ująć.

Źródło: http://bit.ly/1dd7qDu
http://on.fb.me/1aIJsSf

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

1 komentarz do NIGHT LOVERS na wesoło

  1. Rafał pisze:

    Night Lovers potrafi bawic jak widać i o to chodzi :)

     

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>