NIGHT LOVERS, klip “Chcesz czy nie”, plany

Night Lovers - Chcesz Czy Nie Back To Gold 90' Music & Video Style 063 - Kopia
 

Tak jak zapowiadaliśmy poprzednio – tak stało się! 19 marca br. na kanale BlueUniversePL w YouTube obyła się internetowa premiera klipu NIGHT LOVERS do utworu “Chcesz czy nie”.

Ledwie mieliśmy okazję poznać “Imprezę” w wykonaniu beztrosko traktujących wszelkie problemy chłopaków, Marcina i Kamila, którzy w teledysku o miłości otarli się niemal o kanibalizm, a zaraz poznaliśmy piękne pośladki “Polskich dziewczyn”, które, jako kobiety wyzwolone, bezwstydnie wyrzuciły ze swojego słownika słowo “zakrywać” – to już mamy okazję wdać się w trudną rolę głównego bohatera kolejnego klipu, który ma zdecydować za kobietę o bardzo istotnej kwestii dotyczącej dyspozycji … co do swojego ciała.

Night Lovers - Chcesz Czy Nie Back To Gold 90' Music & Video Style 012

Night Lovers promują polską kinematografię, bowiem takie ja ta ślicznotki można poznać w kinie

Night Lovers - Chcesz Czy Nie Back To Gold 90' Music & Video Style 014

Czy jest coś, co zapobiegnie eksplozji i końcu podróży?

Wybór, zarówno dla niego, jak i dla niej, jest pozorny, bowiem biologia (a może chemia?) jest silniejsza, a decyzja zapadła już na poziomie podświadomym. On tego chce, ona tym bardziej, tak bardzo, że trzeba uważać, by wracając po wyczerpującej wszelkie wrażenia nocy nie wpaść w kolejną pułapkę – tym razem zza krzaków może zaatakować stado dzikich i spragnionych dziewcząt, które wiedzą, na co polują i co dostaną.

NIGHT LOVERS po tej, jak i ostatnich produkcjach, nie tylko udowadniają, że dotychczasowe przechwałki o tym, że są prekursorami powrotu prawdziwego disco polo, nie są samymi przechwałkami, ale ukazują się jako ludzie, którzy konsekwentnie realizują swój cel, robią to z humorem i pomysłem, dobrze, zabawnie – nie tracąc przy tym odpowiedniego dystansu do tego, co robią! A robią, wierzcie mi lub posłuchajcie, naprawdę dobrą i wciągającą w taneczne pląsy muzykę.

Night Lovers - Chcesz Czy Nie Back To Gold 90' Music & Video Style 030

Czy chcesz, czy nie …

Night Lovers - Chcesz Czy Nie Back To Gold 90' Music & Video Style 063

… wpadniesz dzisiaj do mnie mała

O tym, że to naprawdę pomysłowe chłopaki, przekonać się możecie m.in. poprzez zapoznanie się z “Instrukcją odsłuchu i poprawnego odbioru teledysku” do utworu “Chcesz czy nie”, która znajduje się pod filmem na YouTube, a która stawia ich także w roli chyba najbardziej dystansowanych do siebie i jednocześnie posiadających inteligentny humor facetów w całym światku disco polo.

Na koniec, zanim zaproszę Was do obejrzenia klipu “Chcesz czy nie”, jako jedyni w sieci publikujemy informacje o planach NIGHT LOVERS na najbliższy okres! Jak poinformował mnie menadżer zespołu Krzysztof Ziółkowski, plany NIGHT LOVERS są takie:

Będą w ciągu miesiąca 4 premiery mp3 a może i nawet 5, gotowych jest już ponad 12 kawałków poza tymi 4 które czekają na dysku, w sumie 2 płyta jest dawno gotowa. Nie wiadomo czy 2 płyta nie będzie 2 pakiem tyle tego jest, bo już na 3 się zbiera. Odnośnie teledysków będzie ich jeszcze… będzie.

W tym jeden o jakości USA jak to się mówi i jeden który będzie totalnym zaskoczeniem dla całej branży. Zechcemy zaprosić ile się da tuz lat 90′ do teledysku i zechcemy odtworzyć…. słodka tajemnica, warstwa audio będzie drugą częścią piosenki która rozpoczęła erę disco polo a pochodzi z muzyki środka.

Będzie także duet z kobietą (w ogóle nie z branży DP) a będzie to cover jednego z najlepszych hitów 1994 po polsku.

Brzmi to z pewnością bardzo interesująco.

Night Lovers - Chcesz Czy Nie Back To Gold 90' Music & Video Style 032

Choć muzyka disco polo nie przez wszystkie panie jest uwielbiana …

Night Lovers - Chcesz Czy Nie Back To Gold 90' Music & Video Style 098

… Ona i tak ten wieczór spędzi z tobą i zatańczy, jak zagrasz

Obejrzyjcie klip do utworu “Chcesz czy nie” formacji NIGHT LOVERS:

Źródło: własne kanały informacyjne
Zdjęcia: http://bit.ly/1dd7qDu

Także zobacz:

Oficjalny kanał na YouTube, na którym znajdują się teledyski Night Lovers: http://bit.ly/1dd7qDu
Oficjalny fan-page na Facebooku formacji Night Lovers: http://on.fb.me/1brRKwi

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

1 komentarz do NIGHT LOVERS, klip “Chcesz czy nie”, plany

  1. Rafał pisze:

    Super zespół naprawdę, nie zasypują gruszek w popiele. To jest muza!. Kolejne niespodzianki woow trzeba czekać!

     

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>