NIGHT LOVERS i “Bzy” [mp3]

NIGHT LOVERS
 

NIGHT LOVERS to duet wokalisty Marcina i aranżera Kamila. Jak sami o sobie często piszą, ich inspiracją są tłuste lata 90.-te i z takim stylem disco chcą być kojarzeni.

Nic więc dziwnego, że stworzyli swoją wersję hitu z tamtych lat, “Mydełka Fa”, pastiżu Marka Konrata i Marleny Drozdowskiej. Zresztą, ich wersja “Mydełko Fa 2″ jest także pastiżem, prześmiewcza i nabuzowana erotyzmem.

Ale nie należy zapomnieć o innych piosenkach Marcina i Kamila, ponownie erotyzującej “Twoje ciało”, energetycznej “Głód Riki Tiki”, o dziwo, romantycznej “Dlaczego”, do których zostały nakręcone i opublikowane w tym roku teledyski (BlueUniversePL).

Jednak fani disco polo nie mogą do tej pory zapomnieć wrześniowego 4. odcinka popularnego programu typu talent-show “Mam talent” stacji TVN (6. edycja), w którym wystąpili panowie z NIGHT LOVERS. Ich występ był szeroko komentowany, także przez media, a obrazy z piękną dziewczyną w bikini i chłopakami przebranymi za zestaw myjący, mydło Zielony Jeleń i Mr’a Gąbkę, nie dają o sobie zapomnieć.

Ale zespół się rozwija i nie zważa na negatywne opinie. Ostatnio wydał debiutancką płytę pt. “Disco Trend” i, co nie ukrywa, od jej sprzedaży uzależnia dalszy przebieg swojej kariery.

Teraz panowie za pośrednictwem naszego portalu mają dla Was niemal liryczny utwór “Bzy”, który udowadnia, że NIGHT LOVERS to nie tylko wygłupy, ale to “prekursorzy powrotu prawdziwego disco polo”!

Posłuchajcie:

NIGHT LOVERS – „Bzy”

Źródło: http://on.fb.me/1aIJsSf
http://bit.ly/18aGEzK
BLUE STAR MUSIC

Autor: Mr Coco Jamboo

 

Udostępnij!

1 komentarz do NIGHT LOVERS i “Bzy” [mp3]

  1. Rafał pisze:

    Super panowie!

     

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>