Niegrzeczna Pani Domu w klipie Chrisa Browna

Magdalena Godlewska 2 - Kopia
 

Magdalena Godlewska, prowadząca programy „Niegrzeczna Pani Domu” i „Discostacja” na kanale iTV wystąpiła w klipie byłego narzeczonego Rihanny, Chrisa Browna.

Chris Brown to ceniony amerykański muzyk, który tworzy głównie muzykę z gatunków R&B, hip-hopu, popu i soulu. Był wielokrotnie nominowany do najbardziej prestiżowych amerykańskich nagród muzycznych, tj. Grammy, BET Awards, Billboard Music Awards czy MTV Video Music Awards, na których to galach niejednokrotnie zdobywał najwyższe laury. Współpracował m.in. z Nicki Minaj, Wiz Khalifą, Justinem Bieberem, Lilem Wayne’m i innymi.

Kariera prowadzącej programy „Niegrzeczna Pani Domu” i „Discostacja”, Magdaleny Godlewskiej, dotychczas kojarzonej z rozbieranych sesji zdjęciowych w magazynach Playboy i CKM nabiera międzynarodowego wymiaru. Po sukcesach, które odniosła w wielu stacjach telewizyjnych, m.in. w muzycznym, interaktywnym kanale iTV, zaczęła występować w produkcjach filmowych, takich jak: „SkarLans” (2013, reż. Paweł Bilski), „Kac Wawa” (2012, reż. Łukasz Karwowski) i „Bejbi blues” (2012, reż. Katarzyna Rosłaniec).

Źródło: iTV

Magdalena Godlewska na jednym z tych bardziej wyważonych zdjęć

Na chwilę obecną Magdalena przebywa w USA, do kraju powróci 30 listopada br. Będzie można ją ponownie oglądać w iTV w nowej wersji „Niegrzecznej Pani Domu” i w magazynie „Discostacja”.

„Niegrzeczna Pani Domu” to erotyczna wersja popularnego show. Jest to program z udziałem pięknej prezenterki, która na godzinę staje się bardzo grzeszną gospodynią, pozostawiającą po sobie nie tylko perfekcyjny porządek, ale i niezapomniane wspomnienia, zwłaszcza u męskiej części widowni. Emisja: środa, piątek, sobota o godz. 00:00.

Źródło: iTV

Niezwykle zmysłowa prezenterka iTV i modelka znana jest z tego, że za pomocą telefonu komórkowego dokumentuje wydarzenia ze swojego życia

„Discostacja” to najpopularniejsze hity, gwiazdy, konkursy z nagrodami i duża dawka teledysków! Wszystko to w programie na żywo w telewizji iTV, codziennie o godzinie 17:00. W każdym odcinku widz ma możliwość aktywnego uczestniczenia w programie na żywo.

Magdalena Godlewska ma 166 cm wzrostu, waży 50 kg, a jej wymiary to: 90-62-89.

Zobaczcie fragment programu „Niegrzeczna Pani Domu” telewizji iTV:

Telewizja iTV jest kanałem muzycznym prezentującym nurty dance, disco, pop i disco-polo. iTV to muzyka, rozrywka i ezoteryka (pasmo EZO TV). Telewizja iTV istnieje od 2003 roku i jest pierwszą polską telewizją interaktywną. Punkt rozpoznawczy kanału to możliwość czatowania na antenie, stąd hasło promujące stację iTV – MUZYCZNIE, CZATOWO, ROZRYWKOWO!

Kanał iTV jest w top 5 polskich kanałów muzycznych* (oglądalność kanałów muzycznych, październik 2013, Dane Nielsen Audience Measurement dzięki uprzejmości Atmedia).

Niezwykle szeroki wachlarz formatów poświęconych muzyce zaspokoi gusta fanów nurtu disco polo, dance oraz tych widzów, którzy słuchają muzyki lat 60/70/80/90. Na antenie iTV można zobaczyć m.in. takie programy jak: „Śpiewaj z królem Disco”, „Retro Polo”, „Discostacja” i wiele innych muzycznych programów.

Źródło: Materiał prasowy
http://on.fb.me/1hnmm9X
http://bit.ly/16mdXP8
http://bit.ly/19HUxTY

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>