Najnowsza Krótka historia zespołu EFFECT – teledysk

Fragment plakatu zespołu EFFECT
 

30 stycznia 2013 roku na kanale zespołu EFFECT w portalu YouTube.com oraz na fan page’u zespołu na portalu Facebook pojawił się najświeższy teledysk pt. „Krótka historia”. Twórcą muzyki i tekstu jest oczywiście Marek Biedrzycki, chłopak, który sobie sukces wychodził po lesie z psem (chcesz wiedzieć, o co chodzi, zobacz artykuł o zespole EFFECT).

Piosenka mówi o pewnej krótkiej historii, mini kolażu emocji i zdarzeń, które w zasadzie są uniwersalne. Historia jest o miłości. Nie jest to jednak miłość nieszczęśliwa, ale miłość, która wymaga natychmiastowej – mówiąc okropnie (przepraszam dziewczyny) – konsumpcji, tak jak natychmiastowej konsumpcji wymaga wino z Biedronki.

Czy dziewczyna przystanie na propozycję spożycia młodzieńczej miłości albo wina wytrawnego tak słodkiego, jak młodzieniec?

To wszystko w materiale poniżej:


Źródło: http://www.facebook.com/EFFECTowni
http://www.youtube.com/user/EFFECTowni?feature=watch

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>