MOCA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 

Przed Wami formacja MOCA, która powstała w 2009 roku. Zespół wtedy założyli Paweł Sulik i Jakub Bargieł, jednak historia chłopaków nie była, jakby się zdawało, taka prosta. Przez pierwszy okres istnienia grupy Paweł i Jakub grali, jak każdy, na weselach, imprezach zamkniętych, czy festynach. Niebawem stali się rozpoznawalni dzięki piosence “Kiedy patrzę za okno”.

Niestety, w 2011 roku formacja MOCA została mocno wstrząśnięta, tak, że doszło do rozłamu na … MOCA i EX-MOCA. Paweł przejął interes, a Jakub utworzył grupę klon.

Rzeczywistość często jednak poucza młodych ludzi, że abberacje często są nie do przyjęcia i trudno oczekiwać rozkwitu obu wersji grupy, która nie zdobyła jeszcze popularności na wielkich scenach. Po trzech latach panowie powrócili do wspólnego projektu i teraz, już bez konfliktów, mogą nas raczyć swoją muzyką. Tym samym stało się tak, że – jak piszą o tej fuzji na fan-page’u w FacebookuWszystkie piosenki zespołu Ex-Moca, które zostały wydane automatycznie stają się piosenkami zespołu Moca.

Na zapoznanie się z MOCĄ posłuchajcie ich autorskich utworów. “Kolorowe sny” to dynamiczna piosenka o dziewczynie, wyśnionej, wymarzonej, wyczekiwanej. Czy sen stanie się jawą?

Posłuchajcie:

Tak, tak, tak, dziewczyna objawiała się w kolorowych snach, a w tym, 2014 roku, pojawiła się odświeżona wersja utworu “Kiedy patrzę za okno”, wersja karnawałowa, niemal zmuszająca do tańca, bowiem nóżka sama fiksuje, a uszka wyłapują wydobywający się jak z otchłani wokal. Czy mamy do czynienia z dziewczyną, która przełamie bariery i zwróci się do chłopaka, pokocha go takim, jaki jest?

Posłuchajcie:

Źródło: http://bit.ly/1jAjQ07
http://on.fb.me/1dIffAQ
http://bit.ly/L17xLa

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>