Misia B i klip “Kochaj tylko mnie” [debiut]

Misia B Kochaj tylko mnie
 

Miłość czasem ma szaleństwa smak – tak śpiewa Misia B w debiutanckim klipie do utworu “Kochaj tylko mnie”. Wokalistka Michalina Brudnowska pokazała się szerszej publiczności występując w drugiej edycji popularnego programu talent show pn. “The Voice of Poland”. Tam brylowała pod skrzydłami Justyny Steczkowskiej, teraz chce podbić serca publiczności polskiego disco współpracując z Pawłem Jasionowskim z formacji Masters, jedną z najbardziej inspirujących i wpływowych osobowości disco polo.

Więcej o współpracy Misi B z Pawłem Jasionowskim >>> tutaj

Teledysk zrealizowała firma Respect Media, a zdjęcia odbyły się na Mazurach. Respect Media związana jest z zespołem Masters, a więc personalnie z producentem muzycznym Misi B. Paweł, biorąc pod swoje skrzydła utalentowaną wokalistkę, postanowił udostępnić jej najlepsze kanały produkcyjne, przede wszystkim te, które osobiście sprawdził, a które okazały się skuteczne. Pisaliśmy o najnowszej produkcji Masters od Respect Media, jaka uzyskała bardzo wysokie noty od naszej redakcji – zob.: “Mazureczkę” Masters.

Podziwiana przez wielu za urodę (“zgrabne ciałko”), a jeszcze bardziej za energiczny temperament (“świetna wariatka”) i tytaniczny, mocny głos, wspominała o niespodziance, teledysku, który miał być zrealizowany do jednej z jej pierwszych piosenek, “Pary idealnej” lub “Tylko mnie kochaj”. Już wiemy, że zdecydowano się na tę drugą propozycję, i nie popełniono błędu na tym ważnym etapie – debiutu, kiedy wszystkie oczy patrzą, a uszy słuchają.

Przyciągająca jak magnes dziewczyna przypomina nam o tym, że jest jeszcze złota, piękna polska jesień, a nade wszystko przypomina, że miłość to uczucie samopodkręcające się jak narkotyk, uczucie nakierowane na jedną osobę, która oczekuje maksimum uwagi. Miłość jest obłędna, smakuje szaleństwem, jest rosnącą, wyrywającą się ku górze amplitudą, jest egoistyczna i pożąda uwagi absolutnej. Michalina wygląda nieziemsko, a rozpoczynająca ten artykuł fraza brzmi rewelacyjnie.

Ten debiut pokazuje nam, że zaczynamy powoli zakochiwać się w Misi B, i z każdym odtworzeniem klipu zakochujemy się jeszcze bardziej, mocniej, pełniej.

Zobaczcie debiutancki klip Misi B do utworu “Kochaj tylko mnie”:

Muzyka: Paweł Jasionowski
Słowa: Monika Chorko
Realizacja: Respect Media

Więcej informacji o Misi B na stronach:
http://www.facebook.com/DiscoMisiaB
http://misiab.pl/

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>