MIKAYLA i utwór „Nie mów nic” [mp3]

Źródło: http://bit.ly/17HkjHI
 

MIKAYLA, a więc Monika Szulborska, swoje pierwsze kroki na polskiej scenie disco stawiała w marcu 2012 roku, kiedy to wzięła udział w Konkursie Piosenki Disco Polo „Biały Miś Radia Jard”, w konkursie, w którym szacowne ciało jury tworzyli m.in. Piotr Kobyliński czy Magda Niewińska. Wtedy Monika tę potyczkę wygrała i to chyba było najlepsze, co mogła zrobić w swoim jakże młodym życiu. Ta sama Monika Szulborska dziś ma już za sobą występ na kilku festiwalach disco polo (np. I Mazurski Festiwal Muzyki Dance, III Ogólnopolski Festiwal Disco Polo Disco Mazovia 2013 w Mościbrodach – zajęła wtedy I miejsce w kategorii debiutów, Pożegnanie Lata w Iłowie, 2013), konkursach wokalnych (np. Konkurs Piosenki Rosyjskiej w Białymstoku) i parę autorskich piosenek.

Kto by pomyślał, że autorka łamiącego się od tremy w 2012 roku głosu dzisiaj śmiało publikuje coraz to nowe piosenki i zdaje się być bardzo ciekawą początkującą piosenkarką disco polo. Wtedy w wykonaniu utworu „Łączy nas noc” Magdy Niewińskiej, jej idolki, Monice najwyraźniej brakowało jeszcze tchu. Dzisiaj o takich wpadkach nie może być już mowy, a jej głos i urodę podziwiają rzesze fanów.

MIKAYLA od tamtego czasu, czasu debiutu na scenie, wzięła się ostro do pracy i zamiast od razu porywać się na autorskie numery, śpiewała sobie covery: DYSTANSU „Co za noc”, KOLORU „Wakacyjny dzień” i „Kochaj, kochaj”, MAGDY NIEWIŃSKIEJ „Lazurowe oczy”, BASTY „Niepokorna i szalona”, albo CASANDRY – „Diablica”.

Próbowała swoich sił także w programie „Disco Star” stacji Polo TV, lecz bez szczęścia i powodzenia.

W końcu, w pierwszych miesiącach 2013 roku, przyszedł czas na „jej” piosenkę – „Zrozumiałam” (muzyka: Kamil Kwiatkowski, słowa: Katarzyna Pawłowska), do której w marcu opublikowano teledysk na YouTube, a w kwietniu przebijała się na antenie Radia Jard II w kolejnych notowaniach list przebojów dochodząc aż do pierwszego miejsca.

Kolejnym autorskim utworem MIKAYLI była „Czerń i biel” (muzyka: Kamil Kwiatkowski, słowa: Katarzyna Pawłowska). Do tego utworu został nakręcony koncertowy klip w Mościbrodach, miejscowości, która białostockiej wokalistce na pewno będzie odtąd mile się kojarzyć, została tam bowiem laureatką konkursu debiutów, pozostawiając wielu innych w tyle.

Dziś Monika ma dopiero 18 lat, ośmioletnią naukę tańca towarzyskiego i początki na ogólnopolskiej scenie disco za sobą.

Posłuchajcie jej kolejnego utworu – „Nie mów nic”, który pojawił się w sieci zaledwie kilkanaście godzin temu. Czy po tej piosence będzie Ci jeszcze czegoś brak w pięknej i utalentowanej MIKAYLI?

Źródło: http://bit.ly/19t9MA5
http://on.fb.me/HBz592
http://on.fb.me/1725X62
http://bit.ly/17HkjHI

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

2 komentarzy do MIKAYLA i utwór „Nie mów nic” [mp3]

  1. Kosaki pisze:

    Nie Radia Jard tylko Radia Jard 2, w jedynce nie było listy przebojów, tylko w dwójce w Audycji Power Dance która nadal jest.

     

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>