MEJK w kuchni Polo TV

kuchnia
 

Wrzesień to, jak wiemy, czas, kiedy telewizje mają dla nas same niespodzianki i przetasowania w ramówkach. To okres, kiedy zmierzcha wcześniej, a miliony ludzi długie wieczory spędza przed telewizorami. Także muzyczne stacje korzystają z tego okresu, by dać widzom to, co najlepsze.

Tak jest w przypadku Polo TV, stacji notującej ostatnimi czasy najwyższą oglądalność wśród muzycznych stacji telewizyjnych w Polsce. Otóż, już od 9 września tego roku na antenie Polo TV w każdy poniedziałek o godz. 17:15 będzie nadawany nowy program, który nosi tytuł „Kuchnia POLOwa”. Gospodarzem programu będzie, uściślając tytuł artykułu, piękniejsza połowa duetu MEJK, a więc Elwira Smilgin-Brodzik.

Fot. R. Dorosz. Źródło: MEJK

Elwira jako prowadząca programu „Kuchnia POLOwa”

Fot. R. Dorosz. Źródło: MEJK

Formacja MEJK jest znana na polskim rynku muzycznym. Istnieje od 1996 roku i wciąż jest aktywna i nagradzana. Przypomnę, że MEJK na „Disco Hit Festival Kobylnica 2013” zdobył nagrodę Grand Prix Wójta Gminy Kobylnica za balladę „Daj nam czas”.


To także nie pierwsza przygoda pani Elwiry z telewizją. Wokalistka MEJK jest ściśle związana z Telewizją Morąg, w której prowadzi program informacyjny, a także od października 2012 roku prowadziła program „Przepis na disco”, w którym goście, wykonawcy disco polo, mieli za zadanie ugotować z pomocą prowadzącej swoje specjalne, autorskie danie. Ostatni, 16 odcinek, w którym gośćmi byli muzycy formacji Joker, można obejrzeć na kanale tvmorag1 w YouTube. Widać, że program spodobał się nie tylko widzom z Morąga, ale także smakoszom stacji Polo TV.

Fot. R. Dorosz. Źródło: MEJK

Program „Kuchnia POLOwa” będzie miał swoją premierę już 9 września w POLO TV; na zdjęciu Elwira, prowadząca kulinarny program o disco polo

Fot. R. Dorosz. Źródło: MEJK

Teraz widzowie w całej Polsce będą mogli śledzić kuchenne wyczyny gwiazd disco polo, a także podziwiać nie tylko talent artystyczny pani Elwiry, ale i talenty dziennikarskie.

Formuła programu „Kuchnia POLOwa” w stacji Polo TV prawdopodobnie będzie bardzo zbliżona do programu „Przepis na disco” – każdy gość nada nazwę dla swojej potrawy, czas spędzony na gotowaniu będzie także doskonałym pretekstem do rozmowy, a poszczególne fragmenty będą urozmaicone teledyskami.

Fot. R. Dorosz. Źródło: MEJK

Nowe, odświeżone kolory w kuchni mają w zamyśle przyciągnąć przed ekrany telewizorów smakoszów polskiej muzyki tanecznej; czy program spodoba się widzom Polo TV?

W najbliższym, pierwszym odcinku „Kuchni POLOwej”, gościem będzie Justyna Mosiej reprezentująca formację BEUNOS ARES.

Fot. R. Dorosz. Źródło: MEJK

Zobaczcie zaproszenie do programu …

… a także zapowiedź pierwszego odcinka…

Źródło: http://bit.ly/14n7ahJ
http://bit.ly/1dCL4A5
http://bit.ly/17nz652
http://bit.ly/138Djw8
http://bit.ly/1dKQL05

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>