MEGA PARTY [debiut]

Mega Party
 

Mamy przyjemność przedstawić Wam zespół Mega Party, który powstał w 2012 roku. W skład zespołu wchodzą: Radek Karczewski (wokal) i Łukasz Stefański (keyboard).

Debiutanckim utworem grupy jest piosenka “Nasza miłość” z września 2013 roku (data publikacji). Chodź Mega Party nie ma jeszcze ani jednego profesjonalnego teledysku, opublikowała już na kanale zespołu w YouTube kilka piosenek, jak: “Naszą miłość”, “Tylko ja i ty”, “Kocham i kochałem” i “Kocham, nienawidzę”. Już choćby po tytułach piosenek możecie się zorientować, że główną tematyką twórczości Mega Party nie jest, jak wskazywałaby nazwa zespołu, impreza, ale miłość.

Zastanawiałem się przez chwilę, co wyróżnia grupę, jaka cecha jest dla nich charakterystyczna. Odpowiedź nadeszła sama, bowiem jak napisali do mnie przedstawiając grupę:

Naszym atutem jest chyba to, że piosenki gramy tylko na żywo. Nie używamy komputera do tworzenia podkładów, wszystko gramy na keyboardzie.

Niewątpliwie, nie można odmówić Radkowi uwagi o jego wokalu, który zahacza mi o pogranicze głosu muzyka punkowego. Jest taki szczery i aż chciałoby się pójść za nim na barykady. Jednakże, ze względu na poruszaną tematykę, trzeba chyba wyjąć chusteczkę z kieszeni i obetrzeć policzki zmoczone od łez. Miłość odchodzi o dziewczyna raczej się nie zmieni.

Na koniec wyróżnię twórczość chłopaków i dopowiem, że piosenka Mega Party pt. “Kocham, nienawidzę” znalazła się w TOP10 piosenek disco polo w radiu internetowym EsMusic.pl na kanale disco.

Posłuchajcie kilku piosenek Mega Party i powiedzcie, jakie są Wasze wrażenia!

MEGA PARTY – “Nasza miłość” i “Tylko ja i ty”:

MEGA PARTY – “Kocham i kochałem” i “Kocham, nienawidzę”:

Źródło: http://on.fb.me/1dRHPEl
http://bit.ly/1fWPS5Q
http://bit.ly/1fWPZyg

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>