MASTERS rozpoczyna koncerty w UK!

Masters plakat trasy w UK
 

WIELKA BRYTANIO, CZAS NA ZESPÓŁ MASTERS!

Dla Zespołu Masters rok 2014 będzie kolejnym bardzo aktywnym zawodowo czasem. Oprócz licznych koncertów w kraju, nagrań teledysków i pracy nad nową płytą, na początku marca Paweł Jasionowski wraz z zespołem tanecznym wyrusza na podbój trzech brytyjskich miast: York, Preston i Luton. Będzie to pierwsza trasa koncertowa gwiazdy polskiej muzyki disco w Wielkiej Brytanii!

7, 8 i 9 marca Zespół Masters pojawi się w trzech chętnie odwiedzanych przez Polaków klubach w miastach York, Preston i Luton. Trasa koncertowa „MEGA POLSKA NOC” zorganizowana została z okazji Dnia Kobiet. Takiego wydarzenia w karierze Zespołu Masters jeszcze nie było! Podczas tych kilku ekscytujących koncertów grupa zaprezentuje najnowsze utwory z ostatniej płyty „Viva Polonia!”, jak: “Bella”, “Szukam dziewczyny” oraz “Podróż do gwiazd”.

– Oczywiście zagramy również wszystkim dobrze znane przeboje, jak “Żono moja”, “Serce do koperty” czy też “Jestem królem disco”. Przygotowaliśmy również liczne niespodzianki i atrakcje, o których fani dowiedzą się już bezpośrednio podczas koncertów. Jednym zdaniem: damy z siebie wszystko co najlepsze – zapewnia Paweł Jasionowski, lider Zespołu Masters.

Masters plakat trasy w UK 2

Plakat promujący trasę koncertową MASTERS w UK

Zbliżająca się trasa koncertowa ma dla Zespołu Masters szczególne znaczenie. Według statystyk prowadzonych zarówno na portalu Facebook i YouTube jak i na stronie internetowej, Polacy mieszkający obecnie w Wielkiej Brytanii są trzecią pod względem liczebności grupą fanów Zespołu.

– To dla nas doskonała okazja, żeby się z nimi spotkać i osobiście podziękować – dodaje lider Zespołu Masters.

Muzycznemu widowisku Zespołu Masters będzie towarzyszyć również show STRIPPERów. Wszystko po to by fani polskiej muzyki mogli cieszyć się nie tylko dźwiękami płynącymi ze sceny, ale również doskonałą oprawą wizualną. To ukłon w stronę Pań, świętujących w tym czasie Dzień Kobiet.

Masters plakat trasy w UK 3

Plakat promujący występy MASTERS w UK

Bilety są już w sprzedaży online na portalu: www.PolishEventsYorkshire.co.uk, ich cena w przedsprzedaży wynosi £13, a w dniu imprezy £18. Imprezy przeznaczone są wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 rok życia.

Patronami medialnymi wydarzenia są:

FerFun.co.uk, GazetaPolonijna.co.uk, MojaWyspa.co.uk, Londynek.net, Leeds-Manchester.pl, wLuton.net, POLEMI.co.uk, RadioStar.net, Lancs.pl.

Szczegóły koncertów:

7 marca (piątek)

York, miejsce: TOKYO YORK
Adres: 3-5 Toft Green, York
Start godz 22:30

8 marca (sobota)

Preston, miejsce: RUMES Night Club
Adres: 134 Church Street, Preston
Start godz 22:30

9 marca (niedziela)

Luton, miejsce: DIAMOND CLUB
Adres: 53 Cheapside, LUTON
Start godz 19:00

ZESPÓŁ MASTERS

Powstał na początku 2008 roku w Zambrowie (woj. podlaskie) z inicjatywy wokalisty zespołu – Pawła Jasionowskiego. Od Wybacz mitamtej pory koncertuje po całej Polsce i zdobywa coraz liczniejszą publiczność.Wielokrotnie odwiedzał także USA, Niemcy, Belgię oraz Litwę.

Masters wypracował własny i rozpoznawalny styl disco. Piosenki „Żono moja”, „Jestem królem disco”, „Wybacz mi”, „Podróż do gwiazd”, „Bella” oraz „Szukam dziewczyny”, podbijają serca słuchaczy i grane są na każdym koncercie zespołu.

Do wszystkich tych przebojów Masters nakręcił wideoklipy. Pierwszym hitem zespołu okazał się teledysk do piosenki „Żono moja”, którego liczba wyświetleń w serwisie YouTube przekroczyła 24 miliony.

Ponadto w 2013 roku, na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie, Masters zajął III miejsce w konkursie Disco Hit Wszech Czasów.
***
Paweł Jasionowski, lider i wokalista zespołu Masters, ukończył średnią szkołę muzyczną w Łomży w kasie saksofonu. Obecnie studiuje kulturoznawstwo w Warszawie. Ponadto od 2011 r. do października 2012 r. prowadził w każdą niedzielę program „Dancefloor” na antenie iTV, a pod koniec 2012 roku został jednym z jurorów w talent show PoloTV „Disco Star”. Obecnie jest gospodarzem programu „MastersMusicBox”, emitowanego w każdy piątek o godzinie 17:15 na antenie Polo TV.

Paweł Jasionowski jest producentem muzycznym i kompozytorem większości swoich utworów, które tworzy we własnym studiu nagraniowym. Wydał już 3 płyty, a w swoim dorobku artystycznym posiada ponad 60 utworów. Aktualnie przygotowuje materiał na kolejny krążek, który światło dzienne ujrzy 2014 roku.

W 2012 roku w rodzinnym mieście otrzymał od burmistrza specjalną nagrodę – Złotego Żubra – za
twórczość i wkład wniesiony w upowszechnianie kultury.

Źródło: Informacja prasowa

Zobacz także:
Oficjalny fan-page zespołu MASTERS na Facebooku: http://on.fb.me/1at9kiw
Oficjalna strona WWW formacji MASTERS: http://bit.ly/1ek0fyo
Oficjalny kanał formacji MASTERS na YouTube: http://bit.ly/1c7EVx5

Wprowadził: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>