Marioo i klip “Szmaciana Kukiełka”

Marioo i klip "Szamciana kukiełka"
 

Oto przed wami zapowiadany i dość długo oczekiwany teledysk “Szmaciana Kukiełka”, czyli najnowsza produkcja, która właśnie doczekała się realizacji klipu od MARIOO, debiutanta i tegorocznego pół-finalisty Disco Hit Festival Kobylnica.

Oglądając teledysk można stwierdzić, że artysta nie tylko doskonale czuje się przed kamerą, ale i coraz bardziej rozwija skrzydła, a jednocześnie nabiera dystansu do siebie i tego, co robi. Doskonałym tego przykładem jest np. “Wiesław z Mokotowa”, niewątpliwie przywodzący na myśl Eddiego Murphy’ego, który w swoich filmach często grywa wiele różnych ról naraz.

Sam utwór jest bardzo melodyjny i rytmiczny, i mimo że słowa są dość proste, zdecydowanie nie odnosimy wrażenia, że jest to banalny czy naciągany tekst. Piosenka nie mówi o miłości czy imprezowaniu, ale o dziewczynie, która jest pewna siebie i doskonale wie, jak “pogrywać” z mężczyznami, często traktując ich jak tytułowe “szmaciane kukiełki”, co jest chyba odwrotnością wielu popularnych piosenek, w których to panowie chwalą się swoimi podbojami, wymieniając coraz to więcej imion pań, z którymi przyszło im się spotkać. Stąd też z pewnością utwór znajdzie upodobanie wśród pań. Na marginesie, patrząc na ostatnie sceny klipu, wygląda na to, że kolejną ofiarą Pauliny padnie właśnie MARIOO 😉 Ale nie uprzedzajmy wydarzeń.

Paulina w klipie Marioo pt. "Szmaciana kukiełka"

Paulina, bohaterka klipu Marioo, która pokazuje, że świadoma siebie kobieta, to kobieta świadomie rozporządzająca mężczyznami

Rodrigo z klipu Marioo pt. "Szamciana kukiełka"

Na niektóre dziewczyny za słaby będzie i sam Rodrigo

W teledysku niemal wszyscy znajdą coś dla siebie: dziewczyny upewnią się, że to tak naprawdę one rozdają karty, mężczyźni utwierdzą się w przekonaniu, że one wiedzą, czego faceci od nich chcą i wcześniej czy później pewnie to dostaną, nieszczęśliwie zakochani skonstatują, że niespełniona miłość istnieje i zdadzą sobie sprawę, że takie są niewzruszone prawa serc, miłośnicy kobiecych wdzięków zobaczą aż nadto, w tym dance ass, a esteci wyższych lotów, którzy widzieli już tysiące klipów, z pewnością zwrócą uwagę na kilkusekundową sceną z Pauliną, która rozciąga się w klubie tak, że aż ciarki przechodzą, ach!

Utwór został skomponowany i wyprodukowany w całości przez MARIOO, natomiast realizacją wizualnego zamysłu zajął się Mr. Slide, z którym – jak możemy zauważyć po poprzednim teledysku artysty pn. “Ona ma Foch” – Marioo rozpoczął współpracę już wcześniej. Wspomina o tym tak: “- dzięki niezwykłej kreatywności i wyczuciu Mateusza (Mr. Slide’a), na pewno wyprodukujemy razem kolejne teledyski”. Ta współpraca wydaje się być bardzo obiecująca.

Zapraszamy do obejrzenia produkcji Marioo pt. „Szmaciana Kukiełka”:

Źródło: Marioo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>