Manil zaprasza na “Wódkę”

Zespół Manil - zapowiedź klipu "Wódka"
 

Zespół Manil poszedł na skróty albo wypowiedział się w sprawie bliskiej wielu z nas i łamiąc powszechnie przyjmowaną zasadę, która każe raczej omijać temat napojów wysokoprocentowych w muzyce, a zarazem stąpając po cienkiej linii oddzielającej muzykę od rygorów Ustawy o wychowaniu w trzeźwości przygotował coś specjalnego dla tych, dla których dobre obyczaje są mniej ważne od promowania dobrych polskich produktów.

Przygotował piosenkę “Wódka” i tak sprytnie pokierował całą akcją teledysku, że już z zapowiedzi wydawać się może, że tu wcale nie o wódkę chodzi, a raczej o coś zgoła przeciwnego. I z tego wszystkiego zrobił się taki galimatias, że zamiast promocji negatywnych sposobów rozładowywania napięcia mamy wychwalanie kultury fizycznej.

Oby tak dalej, a zapewne już niedługo będziemy mistrzami świata nie tylko w piciu napojów w ilościach, które obcokrajowców kładą jak wichura łana zbóż, ale dobrym przykładem Manila i polskich siatkarzy będziemy – w co warto wierzyć – stawać się mistrzami w coraz to nowych dyscyplinach sportowych.

Premiera teledysku już 18-go października, a tymczasem obejrzyjcie zapowiedź.

Zespół MANIL – making of WÓDKA:

Dopowiemy, że już w listopadzie zespół przedstawi swój premierowy utwór, a miesiąc później bardzo ciekawy a zarazem zaskakujący duet.

Źródło: Violetta Wolna

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>