M.JAY i klip do utworu “Disco SanFrancisco (Remix Alchemist Project)”

Disco SanFrancisco M.Jay (Remix Alchemist Project) 008
 

11 listopada minionego roku na YouTube odbyła się premiera klipu do utworu “Disco SanFrancisco” z projektu muzycznego o nazwie M.JAY. Smaki na sukces były wielkie, a my życzyliśmy tego M.JAY’owi ze szczerego serca po bardzo dobrej produkcji “Badabim Badabam”.

Tamten materiał, a więc wideo do “Disco SanFrancisco”, przepełniony był wątpliwej jakości animacjami, i aż prosiło się, by szerzej wyeksponować dziewczyny z foliowych jaskiń, główną atrakcję teledysku, której było za mało. Dlaczego za mało? Bo w tych ujęciach był potencjał, gra świateł i(na) wyobraźni(ę), które dawały bardzo dobry efekt. To nie zwykłe odsłonięcie kobiecego ciała w klipie daje efekt, ale takie pokierowanie odkrywającym obrazem, by nie odkrywał zupełnie, ale zabawił się z widzem i podjął z nim interakcję. Muzyka i obraz mają odkrywać i zakrywać, podpowiadać i zachęcać, mówić: “zobacz kawałek i pomyśl, jakie będzie zakończenie, jakie to, co ukryte”. Co ciekawe, teraz powstała wersja zmiksowana przez ekipę z Alchemist Project, a wideo w pełni odpowiada moich tamtejszym oczekiwaniom.

Źródło: http://bit.ly/1a2GJUu

Gra cieni i światła, zwłaszcza gdy ma pokazywać kobiece piękno, jest nadzwyczaj sugestywna

Źródło: http://bit.ly/1a2GJUu

Obraz ma nie w pełni przedstawiać, ale ukazywać po trosze, dając więcej pola dla wyobraźni

Wczoraj, 8 stycznia, A.P.E. Music wypuściło na kanale M.JAY w YouTube poprawioną wersję pierwotnego klipu i jest on dokładnie taki, jaki chciałem, albo inaczej, jest dokładnie taki, jaki ma być. Piękne modelki, intrygujący motyw dziwnych zafoliowanych miejsc, w których wiją się dziewczyny bez kompleksów, wokalista bez zbędnych dodatków z mikrofonem na tle reflektorów, a także dobre podrasowanie muzyki od braci Rasińskich, alchemików muzyki, to wszystko daje nam, choć może nie produkt full-wypas, ale produkt kompletny, dobrze zapakowany i przemyślany.

Źródło: http://bit.ly/1a2GJUu

Futurystyczne plenery zaciekawiają, a użycie przy ich budowie ogólnodostępnych materiałów wcale nie oznacza, że finalny efekt będzie mniej interesujący

Źródło: http://bit.ly/1a2GJUu

Światło to recepta na udane zdjęcia

Źródło: http://bit.ly/1a2GJUu

Piękne i wysportowane dziewczyny są z kolei dobrym powodem, by obejrzeć ten materiał ponownie

“Dziś jest czas na disco”, jak brzmią słowa piosenki, i dziś jest także czas na M.JAYa, który pokazał, że nawet, gdy w pewnym momencie na imprezę wtargnie nieproszony gość, to jednak można nim tak pokierować, że imprezę da się uratować, da się podgrzać atmosferę i zachować markę. Dziś, zamiast ścierniska, jest SanFrancisco, i nikt się już nie dziwi, że po takiej imprezie może urwać się film, a na pewno urwie się kawałek tesktu.

Zobaczcie teledysk M.JAY do utworu “Disco SanFrancisco (Remix Alchemist Project)”:

Źródło: http://bit.ly/1a2GJUu
http://on.fb.me/19hMyJ0

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>