M.JAY i klapa “Disco SanFrancisco”

Źródło: http://bit.ly/1aRGgX5
 

Wczoraj, 11 listopada br. na kanale M.JAY w YouTube ukazał się klip “Disco SanFrancisco”. To już druga klipowa produkcja od człowieka, który mówi o sobie na fan-page’u w Facebooku “wokalista, tancerz, model”, po bardzo dobrej debiutanckiej produkcji pt. “Badabim Badabam”. Niestety, w mojej ocenie ta produkcja wideo od APE Music nie jest najwyższych lotów.

Choć piosenka dance’owego wykonawcy, napisana zresztą przez Radosława Rasińskiego (tekst i muzyka) jest bardzo obiecująca, żywiołowa, nowoczesna i podrywająca do nieszablonowej imprezy, a tekst świetny, zwłaszcza z frazą “i tu brakuje tekstu”, to jednak materiał wideo nie spełnił moich oczekiwań. Jestem mocno zaskoczony co do efektu finalnego, zwłaszcza po obejrzeniu making of’u z połowy października, i choć wiedziałem, że zostanie użyty green screen, to jednak miałem wielki smaczek ujrzeć w pełnej odsłonie gorące dziewczyny w jaskiniach z folii i szarego papieru.

Użycie takich prostych, zdawałoby się, materiałów do scenografii i wzięcie w angaż pięknych dziewczyn nie jest jako przedsięwzięcie czymś trudnym, by dać w rezultacie futurystyczne obrazy pasujące do muzyki. Ktoś jednak uparł się, by zrobić pełny użytek z zielonego ekranu i wstawić, niestety, marnej jakości animacje. I choć może początek jest bardzo fajnym pomysłem, kiedy to wokalista, czy może model, zdaje się znienacka wychodzić z okładki singla, to już animacje mające być tłem dla kierowcy trzymającego kierownice są żenujące.

Na pocieszenie mogę dodać, że jest tu jednak jeden motyw dobry, a są nim obrazy dziewczyn na monitorach w tle. Są o niebo lepsze od wątku głównego z kierowcą. Szkoda, że M.Jay nie znajduje się razem z dziewczynami w tych jaskiniach z folii, by później udać się do – nawet – sztucznego miasta San Francisco.

A tak to mamy nudę, nudę i jeszcze raz nudę.

Cały projekt oczywiście się obroni, bo piosenka jest świetna, aranż porywający do akcji, model i modelki znośne. Szkoda tylko, że wideo trochę ten projekt obniżyło, jeśli chodzi o jego loty. A mogło być bardzo dobrze.

Źródło: http://bit.ly/1aRGgX5
http://bit.ly/182YZMN
http://on.fb.me/19hMyJ0

Autor: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>