LUZERSKY [debiut]

logo idp do art
 

Prawie dwa miesiące temu na Facebooku swój fan-page założyli ludzie kryjący się pod nazwą LUZERSKY. Dodam, że faktycznie twórców jest trzech: Tomek, Kacper i Grzegorz.

Co ciekawe, panowie poznali się przez internet i to tam zaczęli promocję. Swoje pierwsze dwie piosenki nagrali w Ostrołęce, w Serenity Studio. Zespół jest w początkowej, acz intensywnej fazie rozwoju. Za dwa tygodnie planowana jest sesja zdjęciowa, dzięki której poznamy wygląd formacji. Na luty trio planuje zrobić teledysk do jednej z piosenek.

Pierwszym “dzieckiem” formacji, jak nazwał debiutancką piosenkę “menago zespołu”, jest utwór o tytule “Nie płacz już kochanie”.

Tematyka “Nie płacz już kochanie” – jak dowiedzieć się możemy z Facebooka – “mówi o tym, że czasami warto rozejrzeć się za miłością wokół siebie, bo może ona czeka gdzieś bardzo blisko”. Piosenka zdaje się zatem poruszać tematykę, pod którą kryje się prawdziwa życiowa mądrość, że każde serce da się pocieszyć i że nie znamy dnia i godziny, kiedy to nadejdzie.

Posłuchajcie:

Zapoznając się dalej z wypowiedziami ujawniającymi się na fan-page’u LUZERSKY zacząłem darzyć ich autora coraz większą sympatią. Już choćby wypowiedź z 8 listopada ub. roku zdradza twórcę inteligentnego i posiadającego wyrafinowane poczucie humoru, a na pewno dystans do siebie. Jak napisał ktoś od LUZERSKY:

Plan jest taki jak zawsze: podbić świat :)
A jak wiadomo do odważnych świat należy.

LUZERSKY będzie walczył jak lew, najwyżej zginie jak zając:)

My przyłączamy się “duchem” do dążenia muzyków ku sławie i dokładamy “ciałem” malutką cegiełkę do ich planu zamieszczając niniejszy wpis. Pragniemy także dodać, że na początek stycznia br. roku zapowiadana była publikacja piosenki o tytule “Ja nie wiedziałem”. Na szczęście prace przebiegły sprawniej, niż zakładano, i teraz możemy posłuchać drugiego utworu grupy – piosenka “Ja nie wiedziałem” powstała w grudniu, końcem 2013 roku, a do niej tzw. lyrics video.

Zobaczcie:

Trzeba przyznać, że jak na debiutantów wideo to jest w pełni profesjonalne, estetyczne i ciekawe.

Od czasu debiutu formacja LUZERSKY skwapliwie atakuje radiowe i internetowe listy przebojów, a teraz przebojem wchodzi na stronę IDP!

Czy podoba Wam się ten lekki i pozytywny klimat?

Źródło: http://on.fb.me/1dd0lTw
http://bit.ly/1gqAICL

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>