THE LOVERS i utwory “Tylko z Tobą” i “Jesteś moim aniołem” [debiut]

The Lovers
 

Często spotykam się z opiniami, że przez to, iż powstaje masa nowych zespołów w branży disco, te z większym stażem na tym tracą. Ale jest wręcz przeciwnie, im więcej nowych zespołów, “świeżej krwi”, tym lepiej dla samego poziomu muzycznego, dla zachowań prokreatywnych, a finalnie lepiej nie tylko dla podnoszenia poziomu zdrowej rywalizacji, ale i dla odbiorcy finalnego, a więc słuchacza. Dlatego portal IDP jako jeden z głównych punktów swojej misji przyjął wspieranie nowych, debiutujących formacji.

Taką z nich jest formacja THE LOVERS powstała w początku roku (7 stycznia br. – data założenia fan-page’a na portalu Facebook), w której składzie znajdujemy Damiana Leszczyńskiego i Artura Kucharskiego. Zespół wystąpił podczas II Karnawałowej Gali Muzyki Disco Polo i Dance w klubie Sun Caffe w Błoniu (ta miejscowość to miejsce pochodzenia grupy) obok takich bardziej znanych zespołów, jak m.in. MAXI DANCE, SHYMI czy TROPIC, a z kolei przy innej okazji widać “Loversów” na zdjęciach z bardzo popularną już grupą SOLEO.

Dokładnie 26 stycznia po trzech tygodniach działalności grupy ukazała się autorska piosenka pt. “Tylko z Tobą”. I trzeba przyznać, że jak na debiutantów, piosenka bardzo udana, interesująca, lekka i pozwalająca słuchaczowi na chwilę niemal oderwać się od wszystkiego i otworzyć przez sobą inny świat, świat z dziewczyną, dla niej, taki piękny tylko dzięki niej.

Posłuchajcie:

Tekst: Damian Leszczyński
Aranżacja i mastering: Master Studio

A niecałą dobę temu na kanale TheLoversOfficial w YouTube znalazła się druga piosenka Loversów pt. “Jesteś moim aniołem”. Tym razem, dla przeciwwagi, autorem tekstu piosenki jest Artur Kucharski. Będzie można więc sobie porównać, który z chłopaków ma piękniejsze pióro czy, kto wie, może bardziej romantyczną duszę.

Posłuchajcie:

Tekst: Artur Kucharski
Aranżacja i mastering: Master Studio

Źródło: http://on.fb.me/1kiFgN3
http://bit.ly/1ig5PBN

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>