LONG & JUNIOR i zapowiedź klipu „Tańcz, tańcz, tańcz”

LONG & JUNIOR
 

Przebojowy duet Jarka i Michała, u którego boku stoi tajemniczy DJ SEBA, to skład formacji LONG & JUNIOR, której nazwę w dosłownym tłumaczeniu można oddać jako duet „Długiego i Młodego”.

Ostatnie produkcje wideo formacji LONG & JUNIOR z czwartego kwartału 2012 roku to trzy propozycje teledysków: z 27 listopada „Taka jesteś”, notująca już ponad 1,54 mln odsłon i odnotowująca niezwykle silne oceny 22,38 do 1 (pozytywne/negatywne) na kanale grupy portalu YouTube.com, oraz „Powiedz, jak to jest” i „Kocham Cię”, obydwa z 9 grudnia, które – kolejno – notują odsłony po 0,25 mln i 0,30 mln z jeszcze lepszymi ocenami aż 28,85 do 1 i 24,07 do 1, to chyba wystarczające argumenty, by na kolejny teledysk do piosenki „Tańcz, tańcz, tańcz”, którego oficjalna premiera ma odbyć się 1 maja 2013 roku, oczekiwać z niezwykłą niecierpliwością i ciekawością. Mnie, to co oni robią z teledyskami, po prostu zdumiewa.

Źródło: http://www.facebook.com/longandjuniorteam

Plakat promujący najnowszy teledysk do piosenki pt. „Tańcz, tańcz, tańcz”, która ma się ukazać 1 maja 2013 roku

Czy chłopaki z LONG & JUNIOR dalej będą utrzymywać się na tak wysokim poziomie i 1 maja potwierdzą, że są jedną z najsilnieszych formacji polskiej muzyki dance?


Zobaczcie trailer teledysku do piosenki pt. „Tańcz, tańcz, tańcz”:

Źródło: LONG & JUNIOR,
http://www.youtube.com/user/longjunior/videos?view=0

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>