LONG & JUNIOR i klip „Tańcz, tańcz, tańcz”

LONG & JUNIOR
 

Pojawił się długo zapowiadany klip formacji LONG & JUNIOR do piosenki pt. „Tańcz, tańcz, tańcz”. Premiera teledysku miała miejsce dzisiaj, czyli w niedzielę, 21 kwietnia 2013 roku o godz. 18:00.

To pierwszy klip grupy w tym roku. Jak pisaliśmy na IDP, ostatnie klipy Michała (Junior’a) i Jarka (Long’a) cieszą się bardzo dużą popularnością i notują odsłony w portalu YouTube (skrót: YT) w setkach tysięcy. Tak na marginesie, klip do piosenki pt. „Taka jesteś” z końca listopada 2012 roku ma już 1,83 mln odsłon i nic nie wskazuje na to, że liczba odwiedzających kanał zespołu na YT, aby obejrzeć ten materiał, przestanie rosnąć.

Źródło: https://www.facebook.com/longandjuniorteam

Baner promujący klip pt. „Tańcz, tańcz, tańcz” zespołu LONG & JUNIOR

Produkcją zajęli się „Squad of Sound vs Man’Dee”, zaś realizacją „9Liter Filmy”.

Piosenka namawia do zabawy, co jest ciekawą odmianą po ostatnich klipach romantycznych. Panu Coco Jamboo ten kawałek bardzo się podoba i już widzę, że w klubach w całej Polsce będzie brakować drinków z pomarańczami, dlatego, właściciele klubów, zamawiajcie tony pomarańczy. W słowach utworu jest taka mała sugestia, odnosząca się do celu materiału: miliona odsłon na YT. Czy tańczącym i skaczącym chłopakom uda się osiągnąć ten cel? Ja w tę samospełniającą się przepowiednię wierzę, bo wideo jest naprawdę profesjonalne.

Zobaczcie ten materiał:

Źródło: http://www.youtube.com/user/longjunior/videos?view=0

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>