Krótka lekcja „bansuj” i „lansuj”

Najnowsze zdjęcie zespołu VEXEL DJ & ELWI
 

Na kanale VEXEL DJ & ELWI portalu YouTube.com 20 lutego 2013 roku pojawił się materiał nazwany przez Andrzeja – czyli VEXEL DJ-a, Mistrza Słownej Draki – zwrotem „Czad Kommando”. Oznaczać to może, cytuję: „stos bzdur, wiór, ale też nasza zespołowa przyjaźń, wygłupy oraz namiastka koncertowej zabawy”. Czy jest to wideoklip do piosenki „Bansuj lansuj” czy taka tylko wywrotka/demolka słowno-muzyczna? Zobaczmy.

„Bansuj” i „lansuj” to określenia zachęcające kobiety do tańca, do eksponowania swojego ciała w rytmie muzyki. Już jeden z pierwszych kadrów ukazuje Andrzeja, jak obejmuje Elwirę (ELWI), która wiesza mu się na szyi. Zazdrość to uczucie ludzkie, we mnie jednak coś drgnęło. Zapowiada się iście mocny materiał filmowy, pomyślałem. Jest Andriu, Elwi, Tygrrrysek, blondi Aga, wrzątek i szynka. Jest fejsbookowy lans, jest siano i zapowiedź udanej sobotniej imprezy. Najważniejsze jednak, że są blond-zwinne desygnaty „bansuj” i „lansuj”, istne przykłady nowomowy krawieckiej DJ-a VEXELA. Złośliwi pewnie dodaliby, że widziałem różowego słonia, ale ja widziałem wystarczająco dużo, bo dobrą klubową imprezę. To mi wystarczy.

Czy jest to już wideoklip z prawdziwego zdarzenia, czy tylko miks kadrów z koncertowego szaleństwa grupy, tego Wam nie powiem, ważne, że połączenie Vexela z Elwi elektryzuje i chyba jeszcze sporo namiesza na dyskotekowej scenie w naszym kurniku.

Obejrzyjcie:


Źródło: http://www.youtube.com/user/vexelvexelvexel?feature=watch

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>