“Koncert Życzeń” iTV dla mam

Koncert Życzeń w iTV
 

Już wkrótce wyjątkowe święto – Dzień Matki. Stacja iTV postarała się o uczczenie tego dnia specjalnym wydaniem “Koncertu Życzeń”.

Formuła programu oparta jest na idei interaktywności z widzami, która jest jednym z filarów telewizji muzycznej iTV. W każdym programie widzowie mają możliwość za pomocą SMS-a, e-maila czy wiadomości prywatnej z Facebooka wysyłać życzenia, gratulacje i muzyczne dedykacje dla osób bliskich.

Tym razem życzenia będziecie mogli wysłać jednej z najważniejszych osób w waszym życiu – swojej mamie. Program zostanie specjalnie wydłużony i będzie trwał aż 3 godziny.

Początek: 26 maja br., godz. 17:00.

Aby wysłać do programu telewizji iTV życzenia, wystarczy skorzystać ze swojego telefonu komórkowego i przygotować smsa o treści KONCERT.(treść życzeń) i wysłać go pod numer 72212. Koszt smsa to 2,46 zł. z VAT.

Obejrzyjcie wideo-zaproszenie:

Źródło: Informacja prasowa

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>