Klip № 1 lipca 2013

Klip lipca

Nadszedł czas rozstrzygnięć, które wskażą najlepszy klip miesiąca. W każdym miesiącu uważny Pan Coco Jamboo będzie przyglądał się klipom, które będą miały premierę w telewizji czy na YouTube, i to z nich wybierze ten jeden jedyny oznaczony № 1.

Tu nie ma ściemy, nie liczą się układy, znajomości, firmy fonograficzne, ani łapówki. Tutaj o tym, czy klip jest najlepszy, decyduje nieomylny Mr Coco Jamboo. To jego subiektywna ocena staje się prawem. Klip może być zrobiony przez profesjonalną firmę, ale może być także nagrany zwykłą komórką. Wybrany zespół ze swoim teledyskiem może być zespołem o ugruntowanej pozycji, albo takim, który dopiero stawia pierwsze kroki na polskiej scenie disco.

W klipie może być różnie, wesoło, kolorowo, spontanicznie, ale i smutno, ciemno-buro i flegmatycznie. Ważne, by nie było nudno.

Klipem № 1 lipca 2013 roku zostaje teledysk do piosenki pt. „Niespodziewanie” formacji BAYER FULL!

Źródło: http://bit.ly/13Q0rzZ

Nikola Świerzyńska z Bayer Full

Źródło: http://bit.ly/13Q0rzZ

Milion historii w Twojej głowie tkwi …

Źródło: http://bit.ly/13Q0rzZ

Nie zgadniesz, co szykuje los …

Źródło: http://bit.ly/13Q0rzZ

Co w życiu najcenniejsze jest, bez planu nam wydarzy się niespodziewanie …

Źródło: http://bit.ly/13Q0rzZ

Kochanie zrozum, szkoda dnia …

Źródło: http://bit.ly/13Q0rzZ

… na budowanie domu z kart …

Źródło: http://bit.ly/13Q0rzZ

… chwile, co uciekają, zachowaj dla mnie …

Źródło: http://bit.ly/13Q0rzZ

… uwierz, albo nie …

Źródło: http://bit.ly/13Q0rzZ

… szczęście sobie gdzieś za progiem tkwi …

Chciałbym tutaj wtrącić, że klip do utworu „Niespodziewanie” miał swoją premierę w programie „Wszystko mi disco” dnia 13 czerwca 2013 roku i był podpisany jako utwór Nikoli Świerzyńskiej, a więc córki Sławka Świerzyńskiego, lidera BAYER FULL. W programie u Maćka Smolińskiego gościła tajemnicza wtedy Nikola. Później klip nagrany z Polo TV wyciekł do portalu YouTube. Być może z tego względu BAYER FULL zdecydował się na publikację materiału, który znalazł się na kanale Independent Digital w YouTube 26 lipca 2013 roku. Piosenka „Niespodziewanie”, tym razem jako dzieło BAYER FULL, promuje album z 14 lipca 2013 roku – „Ostatni taniec na tej sali”.

Jury składające się wyłącznie z jednego członka, Pana Coco Jamboo, choć o różnych stanach świadomości i wielu osobowościach, doceniło ten klip za to, że zawiera głęboką filozofię życiową, która prześwietla zwodniczą pogoń za marzeniami skrytymi za pozornym szczęściem „domku z kart”, pewnie kredytowych. Ci, co uczestniczą w pogoni za pieniędzmi, tracą czas na wiarę w mary przyszłości, a tak naprawdę życie jest tu i teraz, ze swoimi smaczkami dnia codziennego, z tym, co wydarzy się niespodziewanie. Nieomylny Pan Coco Jamboo docenił także rozmach produkcji oraz, co może ostatnie, ale bardzo ważne, piękny wokal pięknej kobiety, jaką jest Nikola.


Tego nie można nie pokochać!

Źródło: http://bit.ly/13Q0rzZ

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

2 komentarzy do Klip № 1 lipca 2013

  1. Miro23 pisze:

    Fajne! lubię to słuchać. Kupuję :-)

  2. Basia38 pisze:

    fajny głos, fajne do słuchania, fajne do oglądania, ….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>