Klip № 1 czerwca 2013

KLIP NO 1

Nadszedł czas rozstrzygnięć, które wskażą najlepszy Klip Miesiąca. W każdym miesiącu uważny Pan Coco Jamboo będzie przyglądał się klipom, które będą miały premierę w telewizji czy na YouTube, i to z nich wybierze ten jeden jedyny oznaczony № 1.

Tu nie ma ściemy, nie liczą się układy, znajomości, firmy fonograficzne, ani łapówki. Tutaj o tym, czy klip jest najlepszy, decyduje nieomylny Mr Coco Jamboo. To jego subiektywna ocena staje się prawem. Klip może być zrobiony przez profesjonalną firmę, ale może być także nagrany zwykłą komórką. Wybrany zespół ze swoim teledyskiem może być zespołem o ugruntowanej pozycji, albo takim, który dopiero stawia pierwsze kroki na polskiej scenie disco.

W klipie może być różnie, wesoło, kolorowo, spontanicznie, ale i smutno, ciemno-buro i flegmatycznie. Ważne, by nie było nudno.

Klipem № 1 czerwca 2013 roku zostaje teledysk do piosenki pt. „Jesteś tak szalona” formacji VIVAT!

Jury składające się wyłącznie z jednego członka, Pana Coco Jamboo, choć o różnych stanach świadomości i wielu osobowościach, doceniło ten klip za promowanie kultury polskiej na gruncie amerykańskim, za piękno kobiece i kolorowe wnętrze, a także, last but not least, za niebanalną i trudno zmywalną z uszu piosenkę!

Tego nie można nie pokochać!

Źródło: http://www.youtube.com/user/zespolvivat?feature=watch

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

2 komentarzy do Klip № 1 czerwca 2013

  1. swiniopas pisze:

    nie da się ukryć..piosenka przednia..warto dodać, że aranż autorstwa Deejay Crasha, który obsługuje coraz więcej discopolowców

  2. Mr Coco Jamboo pisze:

    Tak, już wspominałem o tym w artykule wcześniej pt. „Wszystko mi Disco” i premiera klipu „Jesteś tak szalona” formacji VIVAT z dn. 2 lipca 2013 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>