Klaudia Wiśniowska z iTV II Vice Miss Globe 2013!

klaudia 3
 

Mamy dla Was wspaniałą nowinę – Klaudia Wiśniowska, która prowadzi program „Muzyczna Strefa” w telewizji muzycznej iTV, zdobyła tytuł II Vice Miss w prestiżowym konkursie piękności Miss Globe 2013.

Klaudia Wiśniowska już wcześniej startowała w konkursach piękności. Startując jako Miss Mazowsza w konkursie Miss Polski 2012 Klaudia zdobyła tytuł 4 WiceMiss Polski 2012. Wcześniej prezenterka iTV zdobyła tytuł Kolorowa Miss Publiczności 2011 w konkursie Miss Warszawy w 2011 roku.

Tym razem Klaudia Wiśniowska na jednym z największych i najbardziej prestiżowych konkursów piękności na świecie – Miss Globe – zdobyła tytuł II Vice Miss. Finał mającego już dziesięć lat historii i odbywającego się w Albanii konkursu Miss Globe w tym roku odbył się w mieście Durres w dniu 2 listopada. Polska kandydatka w konkursie pokonała prawie 50 rywalek zajmując tak wysoką pozycję. Zwyciężczynią okazała się Rumunka, Bianca Maria Paduraru.

Źródło: iTV

Klaudia Wiśniowska; zdjęcie z sesji – Studio FM

Klaudia Wiśniowska od maja 2012 roku związana jest z telewizją iTV, w której obecnie prowadzi program „Muzyczna Strefa”. Wcześniej pracowała m.in. w Telewizji Edusat i w Programie 1 Polskiego Radia.

Program „Muzyczna Strefa” iTV emitowany jest od poniedziałku do piątku. Jest to magazyn adresowany do wszystkich miłośników dobrej muzyki. W programie są przedstawiane sylwetki popularnych wykonawców oraz debiutantów. ,,Muzyczna Strefa” to często miejsce premier teledysków najpopularniejszych artystów. Dotychczas w magazynie muzycznym wystąpiło wiele gwiazd, między innymi: Janusz Panasewicz, Czesław Mozill, Halina Młynkowa, Varius Manx, Budka Suflera, Małgorzata Ostrowska, Marina, Mrozu, Liber, Natalia Lesz, Patrycja Kazadi, Justyna Steczkowska, Krzysztof Krawczyk, Maciej Maleńczuk, Ewelina Lisowska, Alexandra, Honey i wielu innych popularnych artystów.

Źródło: iTV

Mobilna Klaudia Wiśniowska podczas nagrania dla telewizji iTV

O iTV:

Telewizja iTV jest kanałem muzycznym prezentującym nurty dance, disco, pop i disco-polo. iTV to muzyka, rozrywka i ezoteryka (pasmo EZO TV). Telewizja iTV istnieje od 2003 roku i jest pierwszą polską telewizją interaktywną. Punkt rozpoznawczy kanału to możliwość czatowania na antenie, stąd hasło promujące stację iTV – MUZYCZNIE, CZATOWO, ROZRYWKOWO!

Kanał iTV jest w top 5 polskich kanałów muzycznych*(dane AtMedia).

Niezwykle szeroki wachlarz formatów poświęconych muzyce zaspokoi gusta fanów nurtu disco polo, dance oraz tych widzów, którzy słuchają muzyki lat 60/70/80/90. Na antenie iTV można zobaczyć m.in. takie programy jak: „Śpiewaj z królem Disco”, „Retro Polo”, „Discostacja” i wiele innych muzycznych programów.

Źródło: Informacja prasowa
http://bit.ly/17LH2i4
http://bit.ly/16mdXP8
http://on.fb.me/HBTr29

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>