Kapitan Jack zaprasza na eksperymenty!

laboratorium
 

Kapitan Jack często słyszy głosy, że utwory disco polo i dance to proste „umc umc umc”, a fani tej muzyki mają kiepski słuch, i ogólnie nie znają się na muzyce.

Oczywiście my, imprezowicze disco polo, wiemy, że to nieprawda, ale żeby mieć pewność i ciągle uczyć się czegoś nowego Kapitan Jack postanawia rozpocząć cykl artykułów poświęcony tylko muzyce, tj. kompozycji, aranżacji, realizacji nagrań; dowiecie się więcej o instrumentach, stosowanych efektach, będziemy przytaczać różne historie, prezentować przykłady i stosować inne chwyty. A wszystko to będziemy robić podczas subiektywnej analizy utworów disco w laboratorium dźwięku Kapitana Jacka.

Uwaga! Kapitan Jack będzie czasem wykorzystywał również inne style muzyczne, bo jako muzyczni specjaliści musimy mieć szerokie horyzonty.

Mamy nadzieję, że nie będziecie się nudzić, dowiecie się więcej o kulisach powstawania muzyki, a zdobyta wiedza pozwoli wam na bardziej wnikliwy i świadomy odbiór dźwięków. Na dodatek, w razie potrzeby, będziecie mogli załatwić niejednego znawcę, czy krytyka muzycznego, których pełno wśród rodziny i znajomych.

Tak więc, zapraszamy do lektury.

Przygotował: Captain Jack

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>