KALIMERO i making of z klipu „Żona w delegacji”

Kalimero Zona w delegacji Making off 030
 

KALIMERO to zespół o ugruntowanej pozycji na rynku muzycznym, zespół, w którym liderem jest Marek Grudziński. W dyskografii formacji KALIMERO znajduje się płyta z marca 2010 roku pt. „Kalimero Number One”.

Na płycie znalazły się takie utwory, jak „Szalony SMS”, „Pierwszy raz”, czy „Dobra impreza”.

Ostatnio, w 2013 roku, zespół Marka Grudzińskiego wypuścił takie piosenki, jak „Ja jestem tu, Ty jesteś tam”, „Słodko i intymnie”, oraz „Żona w delegacji”. Dodam jeszcze, że na ukończeniu jest materiał do kolejnej płyty zespołu, której wydania należy się pewnie spodziewać wkrótce.

W połowie kwietnia tego roku ukazał się klip do piosenki „Całuj mnie, całuj” formacji KALIMERO, i to właśnie ta produkcja sprawiła sporo zamieszania w środowisku. Okazało się bowiem, że Marek zaśpiewał mega-hita do muzyki i tekstu Jana Barakata. Na klipie mogliśmy także zobaczyć drugi wokal, Radka Kudelskiego, który odszedł z zespołu. Nie będę opowiadał o kulisach rozstania panów po tej wyjątkowej produkcji, bo ich nie znam. Nie będę opowiadał także o tej piosence, o której już mówiłem przy okazji omówienia premiery w Polo TV.

Źródło: YouTube

Kadry z making of z klipu pt. „Żona w delegacji”; na zdjęciach Ilona Rokicka, odtwórczyni jednej z głównych ról (na górze i u dołu)

Źródło: YouTube

Skupię się na następnej piosence Marka, do której właśnie powstaje klip. Mowa oczywiście o utworze „Żona w delegacji”.

Realizacji teledysku podjęła się iDPStudio.pl, firma, która zrobiła także klip dla zespołu EMER do utworu „Ładne dziewczyny”. Miejscem akcji był m.in. warszawski Hotel Meksyk. Bez wątpienia utwór „Żona w delegacji” ma w sobie spory potencjał, a poruszany temat jest bardzo ciekawy, intrygujący, niebezpieczny, niemal tabu. Któż z żonatych facetów nie marzył o młodszej partnerce, znacznie piękniejszej od żony? Oczywiście, mało kto się do tego przyzna, ale takie jest życie. I o tym jest ta piosenka. O samym życiu.

Poznajcie rozterki żonatego, zgadnijcie, czy uległ pokusie zdrady?

[wersja making of wideo:]

[wersja audio całego utworu:]

Źródło: https://www.youtube.com/user/kalimero134?feature=watch
http://www.kalimero.com.pl/
https://www.facebook.com/zespolkalimero

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

1 komentarz do KALIMERO i making of z klipu „Żona w delegacji”

  1. Natalia pisze:

    podoba mi się :)

     

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>