KALIMERO i klip „Żona w delegacji”

Źródło: http://bit.ly/183Pd8X
 

15 sierpnia 2013 roku w YouTube na kanale Marka Grudzińskiego, lidera formacji KALIMERO, pojawił się klip do utworu „Żona w delegacji”. Na łamach naszego portalu pisaliśmy już o zdjęciach z planu (making of) – tutaj.

Autorem muzyki/aranżacji jest Arkadiusz Jasionowicz, słów – Zbyszek Hess. W klipie, oprócz Marka Grudzińskiego, wystąpiła m.in. piękna Ilona Rokicka.

Realizacji klipu podjęła się rzeszowska firma iDPStudio, która wyprodukowała klip dla formacji EMER do utworu „Ładne dziewczyny”.


Akcja klipu rozgrywa się m.in. w warszawskim hotelu „Meksyk” czy we Freedom Club.

Bohater niczym przykładny mąż odprowadza żonę na dworzec PKP, by tam ją pożegnać. Jednak nie jest to smutna chwila rozstania, ale czas, kiedy w głowie otwierają się fantazyjne plany na najbliższy czas. Mężczyzna postanawia pójść w tany. I tu pojawia się problem. Zaświeca się bowiem lampka w głowie: – czy w takim wypadku można zdradzić żonę?

Źródło: http://bit.ly/183Pd8X

Kadry z klipu „Żona w delegacji” KALIMERO (u góry po lewej: Marek Grudziński, u dołu Ilona Rokicka)

Źródło: http://bit.ly/183Pd8X

Jest to problem nie tyle może moralny, ale praktyczny. A z praktycznego punktu widzenia, jak nikt nie widzi, to wszystko wolno. A żona jest w delegacji, ergo

Po krótkich wahaniach w sobie bohater zostaje skuszony. Nie potępiam go, bo znajdując się wśród tylu pięknych kobiet trudno jest być wiernym. Człowiek jest tylko człowiekiem, a gdy w pobliżu polewa barman, to wszelkie wyrzuty sumienia zamieniają się w kręte racjonalizacje usprawiedliwiające wszelkie poczynania.

Źródło: http://bit.ly/183Pd8X

Kadry z klipu „Żona w delegacji” KALIMERO; gdy żona w delegacji – wszystko wolno!

Źródło: http://bit.ly/183Pd8X

Muzyka świeża, świetna, taneczna i przebojowa. Od razu przypomina mi się poprzednia produkcja KALIMERO – „Całuj mnie, całuj”. Ta jednak jest bardziej mroczna i porusza trudniejszy temat, bo kwestię wierności. Tamta z kolei jest bezdyskusyjnym hitem, świeża i radosna, sławiąca rozterki zakochanego.

Czy „Żona w delegacji” ma szansę choć trochę przybliżyć się do ideału utworu o całowanej ukochanej? Na pewno będzie trudno, ale przecież największa „przeszkoda” została usunięta – żona wyjechała w delegację!

Zobaczcie!

Źródło: http://bit.ly/183Pd8X

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>