Justyna Mosiej z BUENOS ARES z utworem „Uwielbiam Jego głos”

Jusyna Mosiej z formacji BUENOS ARES. Zdjęcie: Karol Szydłowski. Studio Unikat
 

Justyna Mosiej, wokalistka i liderka formacji BUENOS ARES, której, jak sama stwierdziła w jednej z radiowych rozmów, skróciłaby nazwę i wolałaby, by nosiła tylko pierwszy jej człon, ma dla swoich fanów w tym roku nowy utwór pt. „Uwielbiam Jego głos”. Ten utwór Justyna wykonała na 2. urodzinach stacji Polo TV, a wczoraj podzieliła się nim na własnym kanale w portalu YouTube.

Nic tak nie podnieca faceta, gdy piękna kobieta mówi mu, że uwielbia Jego głos. Justyna, która nie tylko posiada podniecający głos, ale i jest piękną kobietą, gdy mówi facetowi, że uwielbia jego głos, wprawia go z pewnością w stan pełen ekscytacji. Wprawia go także w stan pełen drżenia, co poznać można właśnie po jego głosie. I nawet wtedy, gdy facet jest troszkę złośliwy, to jest to facet, dla którego męskiego głosu warto wzdychać i warto tworzyć, choćby piosenki.

A Wy dziewczyny, uwielbiacie Jego głos, czy raczej wolicie, by nie otwierał niepotrzebnie buzi?

Posłuchajcie, co dla Was przygotowała Justyna:

Źródło: https://www.facebook.com/pages/Buenos-Ares-Justyna-Mosiej/518272438192835

https://www.youtube.com/user/omega9476/videos?view=0

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>