Jurek Sykut z SETUS w “The Voice of Poland”

Setus
 

Choć menadżer SETUS skwapliwie skrywał w korespondencji ze mną fakt, że Jerzy Sykut, wokalista SETUS, brał udział w castingu do 4. edycji popularnego programu wokalnego “The Voice of Poland”, dziś wieczorem tajemnica wyszła na jaw, kiedy widzowie drugiego emitowanego tego wieczoru odcinka mogli poznać to, do kogo należał tajemniczy głos osoby zza kotary.

Mimo tego, że formuła programu TVP2 oparta jest na bardzo ciekawym pomyśle, że jurorzy nie widzą śpiewających uczestników aż do momentu zakończenia wykonywania przez nich wybranego utworu, chyba że wcześniej sami nacisną przycisk oznaczający chęć współpracy, co pewien czas również i widzowie na scenie i przed ekranami telewizorów mogą poczuć się w tej trudnej roli oceniania po samym tylko głosie występującej osoby. Wtedy kandydat do dalszego etapu programu skrywany jest za kotarą. Zazwyczaj dzieje się to wtedy, gdy głos występującej osoby jest na tyle ciekawy i frapujący, że trudno ocenić … czy jego właścicielem jest kobieta czy mężczyzna.

Tak stało się tym razem, kiedy w “The Voice of Poland” zaśpiewał Jurek Sykut. Talent kandydata do głosu nr 1 w Polsce docenił charyzmatyczny, a zarazem zachowujący stoicki spokój juror Marek Piekarczyk i to w jego drużynie będziemy mieli przyjemność obejrzeć Jurka w kolejnym etapie konkursu wokalnego.

Trzymajmy kciuki za naszego ulubieńca, który nie tylko wyróżnia się nieprzeciętnym głosem, ale i swoją niebagatelną fizys. A teraz, na osłodę tego udanego wieczoru, posłuchajmy nowości od formacji SETUS – utwóru pt. “Jestem ciągle taki sam”.

Czy Jurek pozostanie taki sam po przygodzie w bardzo popularnym telewizyjnym show? Czy dał nam dzisiaj wszystko, co miał?

Posłuchajcie tego utworu, bo muzyka nie kłamie:

[Dodano: 9.03.14:] A oto mamy fragment programu, w którym Jurek śpiewa piosenkę pt. „It’s a Heartache”:

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>