JORRGUS, „W dłoniach” i „Jesteś”

Okładka trzeciej płyty zespołu JORRGUS pt. "Wasza muzyka"
 

Już tylko dni dzielą nas od premiery trzeciej płyty formacji JORRGUS, a na fan page’u grupy w portalu Facebook oraz na kanale w portalu YouTube.com (skrót: YT) wrze. Można bowiem tam przesłuchać dwa świeże kawałki: „W dłoniach” i „Jesteś”, które z pewnością znajdą się na krążku.

„W dłoniach”, która to piosenka została opublikowana 22 marca 2013 roku na YT, spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem fanów Jurka, a jej ocena przez słuchaczy jest bardzo dobra, bo aż 10,5 do 1 (pozytywne/negatywne głosy). Niektórzy jakość i brzmienie tej piosenki porównują nawet do muzyki formacji ATB.

Posłuchajcie:

„Jesteś” to utwór, który światło dzienne ujrzał dzisiaj. Pod pojęciem „jesteś” kryje się cała burza znaczeń, która odwołuje do frazy: „tylko Ty się liczysz”. Szybki rytm, jak w poprzednim utworze, charakterystyczny wokal Jurka Szuj i ciekawy temat to tylko niektóre aspekty, które świadczą o wysokim poziomie tego twórcy i wykonawcy.

Zdjęcie z sesji zdjęciowej do trzeciej płyty zespołu JORRGUS

Posłuchajcie najświeższego utworu zespołu JORRGUS, do którego teledysk będzie miał swoją premierę już w sobotę – 30 marca 2013 roku:

Źródło: http://www.facebook.com/Jorrgus.music
http://www.youtube.com/user/jorrgus/videos?view=0

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>