JOKER i klip „Jesteś obok”

Joker -Jestes Obok 2013( Official Video Clip) 039
 

Pamiętacie klip „Petarda” z maja 2012 roku? Jeśli nie, to śmiem przypomnieć, że obok Karola Pietrzaka z MEGA DANCE i pięknej czarnowłosej dziewczyny (Patrycji Pająk), o której złośliwi pod materiałem wideo na portalu YouTube mówili, że ma więcej silikonu, niż Ursus 3P dziadka, a pewnie tak mówili, bo nigdy nie widzieli takiej pięknej damy, na której widok zresztą uciekliby gdzie pieprz rośnie, obok ich dwoje pojawił się tajemniczy osobnik o artystycznym pseudonimie JOKER.

Ale jeszcze inne skojarzenie. Jest także bardzo świeży doskonały klip do rewelacyjnej piosenki pt. „Całuj mnie, całuj” KALIMERO, a w nim, obok Marka Grudzińskiego, wystąpił … no właśnie, kto? Chodzi mi oczywiście o Radka Kudelskiego. Gdybym był menadżerem muzycznym, to zrobiłbym wszystko, by z nim pracować. Ale dość komplementów.

Źródło: YouTube

Kadry z klipu pt. „Jesteś obok” formacji JOKER (na górze i u dołu)

Źródło: YouTube

Ostatnio grupa JOKER, a właściwie pod koniec czerwca tego roku, opublikowała na YouTube swój klip, jakim jest materiał do piosenki pt. „Jesteś obok”. Trzeba w tym miejscu jeszcze dodać, że Piotrek Koczocik i Radek Kudelski z formacji JOKER współpracują ze sobą od niedawna, a już widać pierwsze, jakże obiecujące, efekty.

Realizacji wideo podjęła się firma Billy Kate. I trzeba przyznać, że klip jest interesujący, odbiega od schematów, a trwający prawie minutę początek bez muzyki jest bardzo interesującą i odważną propozycją realizatorską. Kawałek, jak i klip, są bardzo żywiołowe i pobudzające. Wokaliści świetnie się prezentują, a kolorystyka materiału przywodzi najlepsze amerykańskie produkcje wideo. Wiem, wiem, powiecie, że to taki filtr. Ale filtr użyty właściwie jest cenniejszy niż złoto.

Historia w teledysku to warszawska eskapada skradzioną bryką, w której czworo młodych ludzi czerpie z chwil pełnymi garściami i z piskiem opon.

Zobaczcie wideo, to jest niezły klip:

Źródło: https://www.youtube.com/user/JokerDanceOfficial?feature=watch

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

3 komentarzy do JOKER i klip „Jesteś obok”

 1. swiniopas pisze:

  dobry klip naprawdę, ale właśnie owa kolorystyka zakłóca mój odbiór nieco 😉

   
 2. after199 pisze:

  I to jest piosenka!w znaczeniu bez chamstwa,prostactwa i tych wyuzdanych panienek jakie to bywają na niektórych teledyskach;]i jak dla mnie to ma duże szanse konkurować z hitem weekendu,tak trzymać oby tylko nie zeszli z poziomu:)

   
 3. MONIKA pisze:

  super klip oraz przystojni mezczyzni….. maja szanse konkurowac z bardziej znanymi zespolami!

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>