JOAŚKA i klip “Tańcz” [debiut]

Joaska
 

Mamy przyjemność ogłosić debiut Joaśki na polskiej scenie disco.

JOAŚKA, pod takim ciekawym pseudonimem rozpoczyna karierę muzyczną w klimatach disco/dance Joanna Dąbrowska. JOAŚKA pochodzi z Białegostoku, a jej muzyczna przygoda nie zaczyna się teraz, a trwa już od 9 lat. Joanna rozpoczęła wtedy występy w lokalnym zespole okolicznościowym. Teraz, po namowie bliskich, JOAŚKA ma przyjemność gościć na Waszych ekranach z teledyskiem do utworu “Tańcz”. Aranżerem piosenkarki jest Krzysztof Janowik. Teksty piosenek wychodzą spod pióra JOAŚKI. W repertuarze Joanna posiada już trzy piosenki, i cały czas trwają prace nad kolejnymi.

Kilka dni temu, 29 listopada br. na kanale Telewizja Discobit Tv w YouTube JOAŚKA opublikowała debiutancki teledysk do utworu “Tańcz”. I, o dziwo, mimo tego, że jest to materiał pochodzący od debiutującej osoby na rynku, jest całkiem obiecujący.

Z Joaśką wystąpiły jej koleżanki, które pomagały jej rozbujać Black Diamond Club. Pewną metaforą debiutu może tu być zejście dziewczyn po klubowych schodach: one schodzą pewne siebie, uśmiechnięte, piękne i znające swoją wartość. Wszystko to bez trudu można było wyczytać na wyrazach ich twarzy. Nie potrzeba było tu roznegliżowanych ciał, przepychu i przesady, głupstw i czegoś szokującego. Wystarczyły rozbawione dziewczyny, naturalne, które sprawiają, że ja jestem gotowy uwierzyć, że tak się właśnie zachowują panie w klubie, bawią się, tańczą, flirtują, po prostu chcą zaszaleć. Nic się nie liczy tylko taniec ich dwoje, taniec szeptem ośmielony, muzyką rozbujany, Joaśką ozdobiony, jej głosem, szaleństwem, uśmiechem, tak, tą zwariowaną Joaśką, chciałoby się dodać.

Nie wiem jak Wy, ale mnie się ten debiut podoba, jest taki, jakie zejście ze schodów dziewcząt. Jest tanecznie.

Zapraszam do obejrzenia teledysku JOAŚKI do utworu “Tańcz” i do śledzenia rozwoju kariery tej jakże umiejętnie wprawiającej mnie dziś w dobry nastój wokalistki. No bo o to chyba w tym wszystkim chodzi!

Źródło zdjęcia: JOAŚKA

Autor: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

2 komentarzy do JOAŚKA i klip “Tańcz” [debiut]

  1. kochmy cię Asiu pisze:

    to moja siostra Asiu prosze odezwij sie kiedys do nas pozdrawiam a twoje piosenki sa tak piekne jak i tyjestem twoją fanką przyjedz do nas na świeta to wezmę AUTOGRAF

     
  2. MF pisze:

    Super! Bardzo fajna pioseneczka.

     

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>