JESIKA i klip „Wytatuowany w sercu”

Jesika
 

W drugiej połowie października br. pisaliśmy o ostatnim teledysku Jesiki Piętak do piosenki „Odległość dzieli nas”. Tym razem będziemy zachęcać Was do obejrzenia kolejnego wideo do piosenki „Wytatuowany w sercu”, które miało swoją premierę w internecie 3 listopada 2013 roku.

Piosenka „Wytatuowany w sercu” promuje drugi już album młodziutkiej, bo zaledwie osiemnastoletniej wokalistki, który nosi taki sam tytuł. Album „Wytatuowany w sercu” ukazał się w sierpniu br. Pisałem ostatnio, że Jesika posiada rzadką umiejętność zabrania swoich słuchaczy do świata irrealnego, wyobrażeniowego, a jej głos balansujący między efemerycznością a siłą potęguje doznania obcowania, co teraz dodaję, z czymś nieznanym, niecodziennym i czymś wyjątkowym. Głos tej młodziutkiej autorki wyjątkowych piosenek budzi we mnie intrygującą nutkę spotkania z Niewiadomym. Czas przyjrzeć się piosence promującej najnowszy album.

Źródło: http://on.fb.me/1ex8Onn

Podróż samochodem miłości “na zawsze” jest znacznie przyjemniejsza …

Źródło: http://on.fb.me/1ex8Onn

… gdy odbywa się we dwoje

A piosenka roztacza coraz szerzej swoje znaczenie.W Radiu FEST i w jego codwutygodniowym notowaniu piosenka Jesiki okupuje od kilku tygodni 1. pozycję (notowanie nr 159 i 160). W YouTube zbiera bardzo wysokie noty w stosunku 10,75 do 1 (pozytywne/negatywne oceny) i już wkrótce będziemy pewnie mieli okazję ujrzeć ją w jednej z lepszych telewizji muzycznych.

Źródło: http://bit.ly/1cQuSME

Chwile spędzone kiedyś razem są teraz wspomnieniem szczęscia

Źródło: http://bit.ly/1cQuSME

Co zrobić, by je przywrócić?

Teledysk był kręcony w połowie października w Warszawie, m.in. w okolicach Rynku Starego Miasta. Akcja klipu przedstawia w pierwszej części dwoje szczęśliwych ludzi, zaś w drugiej pokazuje usiłowania samotnej dziewczyny zmierzające do odnalezienia dawnej miłości. W tym celu wynajmuje ona detektywa, który stara się przywołać minione.

Źródło: http://bit.ly/1cQuSME

Konstatacja nieodwracalności minionego zawsze jest bolesna

Źródło: http://bit.ly/1cQuSME

Jednakże istnieje pewien sposób, by to, co minione, powróciło

Czy dziewczyna odzyska klucz do swojego serca?

Źródło: http://bit.ly/1cQuSME

Dlatego nie dziwi szczęśliwe zakończenie

Na pewno można powiedzieć o tej produkcji, że słucha się jej przyjemnie i ogląda przyjemnie, a to już jest bardzo wiele. Bardzo dobrze Jesiko!

Zobaczcie!

Źródło: http://bit.ly/1ciOG6g
http://on.fb.me/1ex8Onn
http://bit.ly/1aWp8Lu
http://bit.ly/1cQuSME

Przygotował: Mr Coco Jamboo

Udostępnij!

3 komentarzy do JESIKA i klip „Wytatuowany w sercu”

  1. Rembrant pisze:

    No nieźle nieźle. Ja znam fajny zespół i tylko tego słucham, Extravaganza są na Youtubie 600 subskrypcji, całkiem nieźle, oto jeden z ich utworów, http://www.youtube.com/watch?v=SIVWvU7EfHY dobrze się słucha i wpada w ucho:) polecam

     
  2. mirek pisze:

    super utwór jak zresztą każda piosenka która jest napisana przez nią i wykonana, polecam obie jej płyty naprawde warto wydać te pare złoty i mieć pod ręką jej muzyke zwłaszcza że idą świeta polecam gorąco

     

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>