Ivan Komarenko w szpitalu? Odwołane koncerty!

Ivan Komarenko
 

Wszystko wskazuje na to, że amerykańskie wojaże piosenkarza Ivana Komarenko zakończą się nieprzyjemnym akcentem związanym z problemami zdrowotnymi.

Na początku lutego br. Ivan wyruszył w podróż do Stanów Zjednoczonych. Fani piosenkarza na jego fan-page’u w Facebooku mogli podziwiać zdjęcia swojego idola z zaśnieżonych okolic Nowego Jorku, które pojawiły się dokładnie 6 lutego.

Tak skomentował srogą zimę rosyjskiego pochodzenia gwiazdor:

– Takiej śnieżycy nie pamiętam nawet na Syberii.

Prawie trzy tygodnie później Ivan znalazł się w okolicach Buffalo w północnej części USA (stan Nowy Jork), przy granicy z Kanadą. Tam dotarł wypożyczonym samochodem i w planach miał dalszą podróż na północ do kanadyjskiego miasta Hamilton. Co ciekawe, przez trzy tygodnie lutego piosenkarz odpoczywał od trudów kariery scenicznej w … buddyjskim klasztorze Pine Bush. Jak opisywał tamtejszy pobyt:

– Trzytygodniowy pobyt w Pine Bush był prawdziwym wyzwaniem. O 5 rano pobudki, medytacje, śpiewanie mantr w języku chińskim. Do tego wszystkiego piękna przyroda, czyste powietrze i absolutna cisza. Parę razy musiałem zastąpić szefa kuchni i przyrządzić coś dla mnichów. Wszystko było by dobrze gdyby nie fakt, że nie było tam ani mleka ani jaj o mięsie już wspomnę. Miałem zagwozdkę. Co więcęj nie było tam ani cebuli ani czosnku. Kilka dni później dowiedziałem się, że według buddyjskiej sutry cebula wyzwala złość a czosnek pożądanie. Szkoda, że w tej sutrze nie znalazło się miejsce na informację, że te dwa jakże cudowne warzywa są najlepszymi naturalnymi antybiotykami (uśmiech).

Niestety, być może brak cebuli i czosnku odbił się poważniej na zdrowiu Komarenko, bowiem już dzień później dotarła do Polski niepokojąca informacja, że muzyk jest podłączony do kroplówki! Okazało się, że Ivanowi doskwiera kamica nerkowa.

Tak opisuje tę sytuację administrator strony WWW Ivana:

Właśnie dotarła do mnie wiadomość, że Ivan znowu ma problemy z kamicą nerkową. To dolegliwość może nie nadzwyczaj groźna, ale bolesna. Na razie próbuje „urodzić” kamień pijąc ogromne ilości wody i leżąc pod kroplówką. Jak się nie uda to potraktuje skurczybyka ultradźwiękami. Tak, jak w 2007 roku podczas „Tańca z Gwiazdami”.

Tym samym administrator informuje, że z tego powodu zostały odwołane dwa koncerty, jakie artysta miał wykonać zaraz po powrocie z Ameryki – z 28 lutego we Włocławku i z 1 marca w Budziejowie.

Pozostaje nam życzyć Ivanowi szybkiego i możliwie bezbolesnego powrotu do zdrowia i bezpiecznego powrotu do Polski.

Źródła:
Fan-page Ivana Komarenko na Facebooku: http://on.fb.me/1chx4GH
Strona WWW Ivana Komarenko: http://bit.ly/1mLkRVF
Źródło zdjęcia: http://bit.ly/1cgGnNR

Przygotował: Mr Coco Jamboo

 

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>